Перша відкрита квір-жінка виграла титул чемпіонки США з фігурного катання на ковзанах

“Коли я вперше зробила камінґ-аут, я була налякана і боялася, що це вплине на мої результати, але мені було байдуже”.

Цими вихідними Ембер Гленн увійшла в історію, ставши першою жінкою, яка виграла титул чемпіонки США з фігурного катання серед жінок.

Гленн відкрито заявила про свою бісексуальність/пансексуальність у 2019 році. Раніше вона вигравала медалі та титули, але ніколи не отримувала золото. Щоб вшанувати цю подію та свою спільноту, вона з гордістю розмахувала прапором Progress Pride на п’єдесталі пошани.

“Бути першою відкритою квір-чемпіонкою – це неймовірно. Коли я вперше відкрилася, я була налякана і боялася, що це вплине на мої результати, але мені було байдуже. Це було того варте, щоб побачити за останні пару років, скільки молодих людей відчувають себе більш комфортно в своєму середовищі на ковзанці”, – сказала вона в Instagram.

В окремому інтерв’ю для Dallas Voice вона сказала: “Страх бути неприйнятою – це величезна боротьба для мене. Бути сприйнятою як “просто фаза” або “нерішуча” – звичайна річ для бісексуальних/пансексуальних жінок. Я не хочу пхати свою сексуальність людям в обличчя, але я також не хочу приховувати, хто я є“.

Гленн боролася під час свого виступу, але їй все ж вдалося вийти на перше місце, перемігши чинну чемпіонку Ізабо Левіто. “Це було не зовсім те, як я хотіла отримати свій перший національний титул, – сказала Гленн. “Я була надзвичайно вдячна за результат, але водночас знала, що можу досягти набагато більшого”.

Вона сказала в інтерв’ю NBC Sports: “Я знаю, що і я, і Ізабо здатні на набагато більше, але просто шок від того, що вся моя важка праця окупилася, і усвідомлення того, що я можу зробити ще більше”.

Перемога Гленн – це тріумфальне завершення особливо складного сезону. На початку сезону вона отримала струс мозку та перелом кістки навколо ока після зіткнення з іншою фігуристкою під час тренування. Вітаємо Ембер Гленн!

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією