Переможцем конкурсу “Містер Гей Європа 2022” став Пол Деннісон з Англії.

Актор, м’язистий красень “Містер Гей Англія 2021” Пол Деннісон завоював титул “Містер Гей Європа” на конкурсі, який пройшов наприкінці літа в замку Алнвік на півночі Англії.

Змагання тривали цілий тиждень, повідомляє Banburyguardian.Co.Uk. Учасники конкурсу змагалися у різних завданнях, виконання яких включало дефіле у національному одязі, приготування їжі, танці та обговорення проектної пропозиції перед Радою Південного Тайнсайду у ратуші Саут-Шілдса.

Конкуренція була жорсткою: “Містер Гей Італія” відстав від Пола лише на десять очок в остаточному підсумку. Пол Деннісон став другим в історії англійцем, який завоював титул “Містер Гей Європа”.

Поки що головний підсумок перемоги це те, що за останні пару тижнів у Пола Деннісона, який знявся в кількох фільмах різного жанру та змісту, різко зросла кількість передплатників у соцмережах. Втім, шанувальників у хлопця і раніше було достатньо, як і його чоловік.

Так-так, це ті самі симпатичні геї, різниця у зросту яких півметра. Зріст Пола Деннісона – 201 см., а його хлопця Джошуа Сміта – 152… Нещодавно чоловіки відзначили 10 років стосунків. Вони щедро ділять щасливими моментами свого життя в соцмережах, наприклад, у мікроблозі Деннісона.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією