Переїзд року: Король серіалів Раян Мерфі йде з Netflix у Disney

Відомий сценарист, продюсер і режисер Раян Мерфі піде з Netflix у Disney після закінчення його п’ятирічного контракту з провідною платформою потокового відео.

Раян Мерфі (Ryan Murphy), творець таких популярних шоу, як “Американська історія жахів”, “Монстр: Історія Джеффрі Дамера”, “Поза” і “Хор”, має намір покинути Netflix і перебратися в Disney.

У 2018 році Мерфі потрапив у заголовки новин, коли пішов з 20th Century Fox TV і підписав угоду на 300 000 000 доларів з Netflix. Разом із Шондою Раймс (авторкою “Анатомії пристрасті”) він став одним із найвідоміших і найавторитетніших продюсерів, які приєдналися до платформи.

Перехід Мерфі до Disney дасть йому змогу з’єднатися зі своїми давніми творчими партнерами – співголовою Disney Даною Волден і Джоном Ландграфом з FX.

Під час роботи в Netflix, Мерфі, нагадує “Advocate”, продовжував працювати над своїми успішними франшизами для 20th Century Fox TV, включно з “Американською історією жахів”, “Позою” і другим сезоном “Ворожнечі”. Тож, незважаючи на перехід у Disney, Мерфі також продовжить виробництво нових сезонів популярних проєктів для Netflix.

Угода року, пишуть ЗМІ, перебуває на фінальній стадії узгодження.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією