Папа Франциск вкотре зустрівся з трансгендерами у Ватикані

Демонструючи більшу підтримку прав ЛГБТК+, ніж будь-хто з попередників, папа Франциск вкотре зустрівся з групою транс*персон.

Зустріч із трансгендерними католиками, повідомляє ватиканська газета “L’Osservatore Romano”, відбулася в четвер минулого тижня вже вчетверте.

Газета зазначає, що папа Франциск вже зустрічався з деякими учасниками групи 27 квітня, 22 червня та 3 серпня. Група шукає підтримки у римської церкви. Остання зустріч відбулася під час щотижневої спільної аудієнції у середу. Група – частина громади Пресвятої Непорочної Діви, яка вітала трансгендерних людей під час пандемії.

“Ніхто не повинен стикатися з несправедливістю або бути відкинутим, кожен має право вважати себе чадом Божим”, – сказала в інтерв’ю виданню сестра Жаннінгрос, наголосивши, що зустріч вселила надію у трансгендерних прочан.

Раніше папа римський Франциск прокоментував питання про ставлення церкви до ЛГБТК+ людям, відповідаючи на лист отця Джеймса Мартіна, священика, який підтримує нашу спільноту. “Бог є Батько, і Він не зрікається жодного зі своїх дітей”, – сказав папа Франциск.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією