Палестинського араб-гея, який отримав притулок в Ізраїлі, вбито у Хевроні

Тіло Ахмада Абу-Марихії, 25-річного палестинського араба, знайдено у Хевроні. Молода людина належала до гей-спільноти. На території Палестинської автономії його життя наражалося на реальну небезпеку, тому два роки тому він отримав притулок в Ізраїлі.

Абу-Марахія мешкав у центрі країни. Напередодні вранці він вийшов із дому і вирушив на роботу до Тель-Авіва. Досі незрозуміло, як він опинився у Хевроні. Його тіло було сильно понівечене, а голова відрубана. Палестинські соціальні мережі заповнили відео розправи над Абу-Марихією та наруги над його тілом. Поліція автономії розпочала розслідування і заарештувала підозрюваного.

Депутат Кнесета від партії “Авода” Ібтісам Мараана розповіла, що на сьогоднішній день близько 100 палестинських арабів просять притулок в Ізраїлі через переслідування на території автономії за сексуальну орієнтацію. Мараана вважає, що єврейська держава має допомогти їм і дати тимчасовий притулок, доки третя країна не погодиться їх прийняти.

“Близько двадцяти молодих людей, які проживали на території автономії і зазнали переслідувань через сексуальну орієнтацію, іммігрували до Канади останніми роками після проходження медичних тестів. Вони змогли довести, що справді мають право на притулок”, – сказала депутатка.

Доктор Маргаліт Лорбер з асоціації “Веахават” повідомила в інтерв’ю, що молодий чоловік, убитий у Хевроні, тиждень тому перебував у клініці організації у Хайфі. За її словами, хлопець перебував у тяжкому моральному стані.

Генеральний директор асоціації Наама Голдберг заявила, що “це не поодинокий випадок. Палестинські члени ЛГБТ-спільноти, які приїжджають до Ізраїлю, знаходяться між молотом та ковадлом. Вони постійно отримують погрози. Тепер їм надсилають відео розправи, щоби налякати”.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією