Палестинського араб-гея, який отримав притулок в Ізраїлі, вбито у Хевроні

Тіло Ахмада Абу-Марихії, 25-річного палестинського араба, знайдено у Хевроні. Молода людина належала до гей-спільноти. На території Палестинської автономії його життя наражалося на реальну небезпеку, тому два роки тому він отримав притулок в Ізраїлі.

Абу-Марахія мешкав у центрі країни. Напередодні вранці він вийшов із дому і вирушив на роботу до Тель-Авіва. Досі незрозуміло, як він опинився у Хевроні. Його тіло було сильно понівечене, а голова відрубана. Палестинські соціальні мережі заповнили відео розправи над Абу-Марихією та наруги над його тілом. Поліція автономії розпочала розслідування і заарештувала підозрюваного.

Депутат Кнесета від партії “Авода” Ібтісам Мараана розповіла, що на сьогоднішній день близько 100 палестинських арабів просять притулок в Ізраїлі через переслідування на території автономії за сексуальну орієнтацію. Мараана вважає, що єврейська держава має допомогти їм і дати тимчасовий притулок, доки третя країна не погодиться їх прийняти.

“Близько двадцяти молодих людей, які проживали на території автономії і зазнали переслідувань через сексуальну орієнтацію, іммігрували до Канади останніми роками після проходження медичних тестів. Вони змогли довести, що справді мають право на притулок”, – сказала депутатка.

Доктор Маргаліт Лорбер з асоціації “Веахават” повідомила в інтерв’ю, що молодий чоловік, убитий у Хевроні, тиждень тому перебував у клініці організації у Хайфі. За її словами, хлопець перебував у тяжкому моральному стані.

Генеральний директор асоціації Наама Голдберг заявила, що “це не поодинокий випадок. Палестинські члени ЛГБТ-спільноти, які приїжджають до Ізраїлю, знаходяться між молотом та ковадлом. Вони постійно отримують погрози. Тепер їм надсилають відео розправи, щоби налякати”.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Поділись публікацією