Osvaldo Madrid. Містер Ведмідь Австрія 2024

Bearworldmag зустрілись з Освальдо Мадридом, Містером Ведмідь Австрія 2024, щоб поговорити про ведмежий світ (або його відсутність) в Австрії та про те, як він сподівається донести своє послання про любов до себе та розширення прав і можливостей до ведмедів у всьому світі.

BWM: Розкажіть нам трохи про своє походження?

Освальдо Мадрид (ОМ): Я народився в Чилі, в Латинській Америці, і одного дня вирішив переїхати жити до Австрії. Спочатку я приїхав до Зальцбурга, міста, відомого завдяки фільму “Звуки музики”, оскільки він був знятий саме там. Я люблю їздити в Зальцбург і відвідувати всі ці красиві місця. З минулого року я живу у Відні, столиці Австрії.

Освальдо Мадрид (в центрі) став Містером Ведмідь Австрія 2024

BWM: Що вас привабило у ведмежій спільноті?

ОМ: Перш за все, мене завжди дуже приваблювала спільнота ведмедів і шкіряна спільнота, це любов, це повага, є багато речей, які приходять мені в голову і серце. Для мене це не гра, і не спосіб привернути увагу, це мій спосіб життя. Я хотів би поширювати його серед людей, щоб ми могли сформувати тут справжню спільноту ведмедів. Для мене, і, можливо, тільки для мене, спільнота ведмедів супроводжується спільнотою шкіри.

BWM: Як виглядає ведмежа сцена в Австрії?

ОМ: Тут, в Австрії, немає ведмежої спільноти, я відповідаю за сторінку “Містер Ведмідь Австрія” у Фейсбуці і намагаюся спілкуватися з підписниками. Я проводив розмови в прямому ефірі, але більшість людей, які беруть в них участь, не з Австрії.

BWM: Хто тоді організував подію “Містер Ведмідь Австрія”?

ОМ: Вечірка, яка організувала вибори, називається Bear and Butch at Pitbull у Відні, і раз на місяць вони влаштовують вечірки. Також у Відні є ще один клуб під назвою Hard On, більш шкіряний, вони організовують вечірку раз на місяць під назвою Bear On.

BWM: А як виглядав конкурс?

ОМ: Щоб стати Містером Ведмедем в Австрії, потрібно було лише піти до Пітбуля і взяти участь у виборах. Потрібно лише жити в Австрії. Вони нічого від тебе не вимагають. Вони дозволяють людям обирати, кого вони хочуть бачити Містером Ведмедиком Австрії.

Я думаю, що гей-життя в Австрії потребує оновлення, і ми повинні бути більш спільнотою.

BWM: Які цілі ви ставите перед собою на ювілейний рік? Де ви будете виступати?

ОМ: Цього року, коли я є Містером Ведмідь Австрія, я вирішив зробити все можливе, щоб організувати групу, спільноту ведмедів, яка складатиметься з людей з Австрії, і якщо люди з інших місць захочуть приєднатися, вони також будуть раді.

Крім того, тут, в Австрії, я беру участь у спільноті під назвою Fetish Meeting, і вони зустрічаються раз на місяць. Минулого і цього місяця я буду ведучим разом з приємним хлопцем з Відня на ім’я Маркус. Мені дуже подобається допомагати спільноті і зустрічатися з усіма людьми.

У квітні я поїду на Mister Bear International в Бангкок, Таїланд, щоб представляти Австрію на цьому міжнародному конкурсі. Я зроблю все можливе, щоб здобути цей дорогоцінний титул і залишити Австрію на першому місці.

BWM: Які важливі питання, на Вашу думку, потребують вирішення у ведмежій спільноті?

ОМ: Я думаю, що людям дійсно потрібно бути добрішими і більше підтримувати один одного. Досвід, який я пережив у своєму житті, допоміг мені поставити себе на місце інших людей; подумати про те, що відчувають інші люди, і розглянути, що я можу зробити, щоб допомогти іншим людям, коли вони страждають.

Я людина, яка перенесла дев’ять операцій на тілі, і у восьми з них лікар сказав, що я повинен був померти, але я вижив. Я знову навчився ходити. Я знаю, що таке втратити все і не мати нічого. Тому я думаю, що в нашій громаді ми повинні підтримувати один одного, ми повинні бути поруч.

Освальдо після операції

Чесно кажучи, я б хотів бути частиною групи, яка займається підтримкою людей, що страждають від хвороб, пов’язаних з ВІЛ, або, можливо, організації, яка допомагає людям, що потребують когось, хто вислухає їх і просто буде поруч. Я думаю, що такі речі є більш необхідними, ніж гроші, великий будинок чи подорожі по всьому світу. Мати когось, хто втішить тебе, обійме і дасть відчути, що все може стати краще, – це дорожче за все на світі.

У мене багато шрамів на животі від перенесених операцій, і були люди, які змушували мене відчувати себе огидно, ніби ніхто не може до мене доторкнутися. Цей досвід допоміг мені поглянути на себе і зазирнути всередину, щоб зрозуміти, ким я є насправді. Я відкрив для себе красу, яка не є фізичною. І тепер, коли люди бачать мене і кажуть, що я “красивий”, вони бачать не фізичну красу, а просто акт любові до себе. Я люблю себе, тому що мені нічого нікому не треба доводити, і я хочу, щоб інші люди теж це відчували…. Це лише невелика частина мого досвіду, але я можу розповісти набагато більше.

Це мій спосіб сказати, це – я, оголений. Ось я, я хочу показати, чого я навчився, за що я боровся, і це та людина, якою я є сьогодні, яка поважає інших, віддає те, що хоче отримати, і просто намагається бути щасливою в цьому житті.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією
Залишити коментар