Опитування британських спортсменок показало, що більшість з них незадоволені трансгендерними спортсменками в жіночому класі

Анонімне опитування відомих британських спортсменок показало, що понад 70% відчувають дискомфорт від того, що трансгендерні спортсменки змагаються в жіночому класі в спорті, а 67% відчувають дискомфорт від публічних виступів на цю тему.

Опитування BBC було надіслано 615 спортсменкам, включаючи “будь-яких відповідних трансгендерних спортсменів”, у 28 видах спорту, і було отримано 143 відповіді.

З тих спортсменок, які відповіли, 104 сказали, що відчувають дискомфорт або дуже великий дискомфорт від того, що трансгендерні спортсменки змагаються в жіночому класі в їхньому виді спорту. Одинадцять сказали, що почуваються комфортно або дуже комфортно.

Говорячи про цю тему, 96 сказали, що їм незручно або дуже незручно говорити про це публічно, а деякі з них розповіли BBC про свої побоювання, що їх можуть образити або вважати дискримінаційними.

Глобальні керівні органи крикету, велоспорту, легкої атлетики, плавання та шахів за останні кілька років з міркувань справедливості посилили правила участі трансгендерних гравчинь в елітних жіночих змаганнях.

Деякі спортивні організації дозволяють трансгендерним спортсменкам змагатися в жіночих видах спорту, якщо вони можуть продемонструвати знижений рівень тестостерону, як запропоновано у керівних принципах 2015 року, виданих впливовим Міжнародним олімпійським комітетом (МОК).

Критики включення трансгендерів у жіночий спорт кажуть, що проходження через чоловіче статеве дозрівання надає таким спортсменкам величезну м’язово-скелетну перевагу, яку перехід не зменшує.

ЛГБТ-активістські групи заявляють, що виключення трансспортсменів прирівнюється до дискримінації, і що було проведено недостатньо досліджень впливу трансгендерності на спортивні результати.

Минулого тижня група вчених опублікувала статтю, в якій піддала сумніву останні правила МОК щодо залучення трансгендерних спортсменок до спорту, заявивши, що вони не захищають справедливість по відношенню до жінок і не відповідають науковим і медичним доказам.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією
Залишити коментар