Олімпійський гімнаст Томас Гонсалес зробив камінґ-аут

Він зробив публічний камінґ-аут у своїй автобіографії.

Олімпійський гімнаст із Чилі Томас Гонсалес зробив публічний камінґ-аут у своїй автобіографії, яка нещодавно вийшла. У ній він розповідає, що йому знадобився час, щоб прийняти власну гомосексуальність.

Гонсалес дебютував на Олімпійських іграх 2012-го року в Лондоні і став першим чилійським гімнастом, який представляв країну на міжнародному змаганні такого рівня. Водночас він став першим чилійським гімнастом, який завоював безліч медалей на Кубку світу. Також Гонсалес завоював шість медалей на Панамериканських іграх і сім медалей на Південноамериканських іграх.

Свою гомосексуальність Гонсалес усвідомив ще у 20-річному віці (зараз йому 36 років – прим. ред.). Він зізнався, що йому знадобилося багато часу, щоб прийняти свою гомосексуальність і почати говорити про це публічно. При цьому олімпійський гімнаст сильно нервував, роблячи публічний камінґ-аут. Проте він вважає важливим відкрито заявити про себе.

“Так, я гей. Якщо йдеться про те, щоб оприлюднити це, то я волію зробити це в цій книзі”, – розповів Гонсалес в інтерв’ю іспанському виданню “El Desconcierto”.

За словами Гонсалеса, однією з перешкод на шляху до відкритості є гомофобія і мачизм у спорті. Він заявив, що все це, як і раніше, існує і процвітає як у суспільстві, так і в гімнастиці. Однак він радий, що ситуація поступово змінюється для нового покоління спортсменів.

“Зі 186-ти відкритих ЛГБТК-спортсменів у Токіо була тільки одна гімнастка – жінка. Австралієць Хіт Торп – єдиний відомий нам відкритий гомосексуальний чоловік-гімнаст, який виступає на міжнародному рівні”, – зазначив олімпійський гімнаст.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією