“Одружений з Джеймсом Бондом”: Г’ю Ґрант розповів про роль партнера детектива Блана

Г’ю Ґрант розповів про свою невелику квір-ролю у фільмі “Дістати ножі. Скляна цибулина” (Glass Onion: A Knives Out Mystery).

До виходу фільму 62-річний Г’ю Ґрант залишався тим загадковим актором, який грає Філіпа, партнера детектива Бенуа Блана (Деніел Крейг).

У недавньому інтерв’ю “Collider” зірка “Реального кохання” розповіла про те, яка природа відносин Бенуа і Філіпа: “Це правда, я одружений з Джеймсом Бондом. Це той самий короткий момент. Я не знаю, навіщо вони хотіли це показати, але у будь-якому випадку, я вважаю, що перші “Дістати ножі” були просто чудовими, тому я подумав, а чому б і ні? З’явлюсь на зйомках на кілька хвилин”.

23 грудня довгоочікуваний сіквел фільму “Дістати ножі” 2019 був випущений у всьому світі на Netflix після обмеженого показу в кінотеатрах.

У картині Райана Джонсона приватного детектива Бенуа Блана (Деніела Крейга) запрошено на розкішну вечірку, влаштовану мільярдером Майлзом Броном (Едвард Нортон). Відбувається чергове загадкове вбивство.

Перед виходом фільму на екрани Райан Джонсон підтвердив, що детектив Бенуа Блан – гомосексуал. Він також пообіцяв, що ми побачимо підтвердження цього в другій частині проекту – “Дістати ножі: Скляна цибулина”. Свою обіцянку Джонсон виконав…

Хоча у Ґранта тільки камео, і в нього і Крейга немає спільних сцен, поява актора сподобалася глядачам та критикам. Раніше режисер пояснив, чому Філіпп і Бенуа мають лише одну сцену. Він послався на те, що фільм знімався під час пандемії, і просто сценарій був “так написаний”.

Глядачам залишається сподіватися, що відносини Бенуа та Філіпа отримають подальший розвиток у вже затвердженому третьому фільмі проекту “Дістати ножі”.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією