«Одностатеві сім’ї – це брехня». В Ізраїльському Техніоні з’явився студентський осередок проти ЛГБТ

Ультраортодоксальна громадська організація «Наш вибір — сім’я», асоційована з партією «Ноам» Аві Маоза, Ізраїль, офіційно презентувала в Хайфському Техніоні (Ізраїльський технологічний інститут) студентський осередок, який виступає за так звані “звичні сімейні цінності, традиційні сексуальні стосунки” та проти ЛГБТ. Місцева гей-спільнота в гніві.

Про це розповів у четвер, 15 грудня, сайт 12-го телеканалу Ізраіля. На заході щодо презентації осередку було сказано: «Не бійтеся говорити прості істини: сім’я — це батько, мати та дитина. За допомогою концепції «родина нового типу», де немає мами та тата, а є «батько номер 1» та «батько номер 2», усіх нас роблять співучасниками. А буває ще, що два тата чи дві мами купують собі дитину та зображують турботу про неї. Але насправді їхня турбота несправжня, і сім’я несправжня. Кожна дитина має право на справжню сім’ю та справжніх батьків».

Активісти з асоціації ЛГБТ і Гей-студентського братства зв’язалися з керівництвом Техніону і попросили перешкодити такого роду активності. Академічна установа не відповіла на їх запит.

«Мовчання президента Техніону — це мовчазна згода на підбурювання проти нас», — заявили ЛГБТ-активісти.

На запит 12-го телеканалу з Техніону відповіли:

«Свобода кожного студента висловлювати свою думку закріплена у Законі про права студентів, і ми зобов’язані це дозволити. Але дати такий дозвіл ще не означає висловити підтримку. Ми рішуче проти будь-яких нападок на окремих осіб або на якісь групи та категорії людей».

З громадської організації «Наш вибір — сім’я» передали:

«Ми не проти ЛГБТ, ми просто кажемо, що настав час зміцнювати сімейні цінності, а сім’я — мати та батько. І ніщо інше».

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією