Одностатеві пари більш схильні до міжрасових стосунків, – дослідження

Нещодавно опубліковані дані Бюро перепису населення США показали, що міжрасові шлюби більш поширені серед одностатевих пар, ніж серед різностатевих.

У дослідженні як одружених, так і неодружених пар по всій території США, відомому як Американське громадське опитування, чиновники відстежували ряд різних характеристик у парах у 2022 році.

Згідно з даними, приблизно 31 відсоток одружених одностатевих пар у США є міжрасовими, порівняно з 19 відсотками протилежної статі.

Водночас 34% неодружених одностатевих пар також є міжрасовими порівняно з 29% протилежної статі.

Цей відсоток стрімко зріс за останні кілька років: у 2008 році 11% неодружених одностатевих пар були міжрасовими.

Цікаво, що дані свідчать про те, що одностатеві чоловічі пари були більш схильні до міжрасових стосунків – близько 37%, тоді як серед одностатевих жіночих пар 25% були міжрасовими.

Серед неодружених пар ймовірність бути міжрасовими була вищою – 39% серед чоловічих пар і 29% серед жіночих пар.

Загалом, за даними Бюро перепису населення США, у 2022 році налічуватиметься щонайменше 1,3 мільйона одностатевих пар, з яких 740 000 перебуватимуть у шлюбі, а 540 000 – у неодружені.

Середній вік одностатевих подружніх пар становить близько 48 років, що нижче, ніж середній вік протилежної статі, який становить 53 роки.

Натомість середній вік неодружених одностатевих пар становить 41 рік, тоді як вік різностатевих неодружених пар, як правило, близько 40 років.

Опитування також вивчало економічну нерівність для певних груп. Середній дохід домогосподарства одностатевих жіночих пар, як правило, був нижчим і становив 98 420 доларів США порівняно з чоловічими одностатевими парами, середній дохід яких становив 127 900 доларів США.

Обидва партнери одностатевих подружніх пар частіше працювали – 62% порівняно з 49% серед різностатевих подружніх пар.

Різностатеві пари набагато частіше мали власне житло – 82%, тоді як тільки 73% одружених одностатевих пар мали власне житло.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією