Очікується, що Ріші Сунак відмовиться від планів заборони конверсійної терапії у Великій Британії

“Зняття заборони на так звану конверсійну терапію стало б ще однією невиконаною обіцянкою консерваторів і зрадою тих, хто наражається на небезпеку цієї жорстокої практики”

В невтішних новинах, опублікованих The Times на початку цього тижня, йдеться про те, що Ріші Сунак (британський політик, голова Консервативної партії з 24 жовтня 2022 року, прем’єр-міністр Великої Британії з 25 жовтня 2022 року) зупинить плани заборонити так звану “конверсійну терапію”. Незважаючи на те, що консерватори обіцяли заборонити її протягом останніх п’яти років, схоже, що уряд не збирається створювати законодавство, необхідне для запровадження цієї заборони.

Згідно з повідомленням The Times, це рішення було прийнято після того, як міністри заявили, що заборона виявилася “проблематичною або неефективною в інших країнах“. Замість того, щоб створити обіцяне законодавство, повідомляється, що уряд намагатиметься підписати існуючі закони, які роблять певні аспекти конверсійної терапії незаконними.

Цю новину зустріли кілька депутатів парламенту, які закликали Консервативну партію виконати обіцянки, дані Терезою Мей п’ять років тому.

Аннеліза Доддс, міністерка у справах тіньових жінок і рівності, написала у Твіттері “Ще одна порушена обіцянка консерваторів і зрада тих, хто ризикує постраждати від цього зловживання. Цей зомбований уряд не має ідей і не має політичної волі, щоб здійснити будь-які значущі зміни“.

Вона продовжила і сказала, що “лейбористи повністю заборонять конверсійну терапію“.

Протягом літніх канікул “Стоунволл” безрезультатно проводив кампанію, закликаючи уряд Сунака розглянути питання про заборону конверсійної терапії. Цій шкідливій практиці, коли намагаються змінити чиюсь сексуальність або гендерну ідентичність, немає місця в нашому суспільстві, але уряд відмовляється вживати чітких законодавчих заходів для її заборони.

Депутатка від Торі Керолайн Ноукс, голова Спеціального комітету з питань жінок і рівності, розповіла PinkNews: “Я можу лише припустити, що уряд відмовляється від попередніх зобов’язань перед ЛГБТКІА-спільнотою“.

Вона продовжила: “Зняття заборони на так звану конверсійну терапію стало б ще однією порушеною обіцянкою консерваторів і зрадою тих, хто піддається ризику цих жорстоких практик“.

Ризикована нездатність заборонити це зловживання показує, що цей зомбований уряд повністю позбавлений ідей і не має політичної волі, щоб здійснити будь-які значущі зміни“.

Stonewall відреагувала на заяву уряду про те, що заборона конверсійної терапії була “проблематичною” в інших країнах. Благодійна організація написала у Твіттері: “Більше десятка країн по всьому світу успішно прийняли законодавство про заборону конверсійної терапії. Уряди ЖОДНОЇ з цих країн не визнали своє законодавство неефективним. Здається, що рішення покласти край зловживанням є складним лише для уряду Великобританії. Чому це так?

Нещодавно Stonewall запустила кампанію, в рамках якої надіслала уряду Ріші Сунака понад 2 000 листівок на знак протесту проти затримок із забороною конверсійної терапії.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією