НХЛ рекомендувала хокеїстам не вдягати райдужні светри

Про це заявив комісар НХЛ Гері Беттмен.

У Національній хокейній лізі (НХЛ) рекомендували командам не вдягати тематичні джерсі в “Ніч гордості”. При цьому комісар НХЛ Гері Беттмен додав, що інші акції на підтримку ЛГБТК залишаться.

Раніше деякі команди вирішили одягати райдужні джерсі під час розминок на заздалегідь визначених іграх. Інші ж команди відмовлялися це робити, хоча й заявляли про підтримку спільноти. Так, наприклад, хокейний клуб “Міннесота Вайлд” передумав одягати веселкові джерсі на підтримку ЛГБТК-спільноти через занепокоєння щодо російських гравців у складі команди.

Крім того, були випадки, коли окремі гравці воліли пропускати розминку в ті дні, коли їхні команди одягали тематичні джерсі. Деякі представники хокейної спільноти визнали це спірною позицією як команд, так і самих гравців.

На думку Беттмена, через це вся увага приділяється окремим командам або гравцям, які відмовилися вдягати джерсі. Він вважає, що це відволікає людей від самої мети акції.

“Я запропонував клубам не міняти джерсі на розминці, тому що це відволікає увагу від того факту, що всі наші клуби в тій чи іншій формі проводять вечори на честь різних груп (…) ми б вважали за краще, щоб вони продовжували отримувати належну увагу, на яку вони заслуговують”, – розповів Гері Беттмен.

Звісно, це доволі суперечлива пропозиція, особливо якщо враховувати, що її було зроблено під час місяця гордості. Проте комісар додав, що інші акції на підтримку ЛГБТК-спільноти залишаться. Командам просто запропоновано не змінювати джерсі для розминки.

При цьому райдужні джерсі і надалі будуть розроблятися і продаватися. Зі свого боку гравці, які вирішили їх носити, як і раніше зможуть вільно це робити.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією