Ніколас Голіцин грає коханця короля Якова I у серіалі “Мері та Джордж”

Британський актор Ніколас Голіцин, відомий за ролями принца в мюзиклі “Amazon” “Попелюшка” та вигаданого принца Генрі Уельського у майбутній екранізації “Червоний, білий і королівський синій”, разом із Джуліанною Мур зніметься в історичній драмі каналу AMC “Мері та Джордж”.

У серіалі Джуліанни Мур (Julianne Moore) дісталася роль Мері Вільєрс, графині Бекінгемської XVII століття, яка “виліпила свого прекрасного сина Джорджа (Голіцин), щоб спокусити короля Якова I і стати його всемогутньою коханкою”. Завдяки інтригам пара стала однією з найбагатших, титулованих та впливових в історії Англії.

Джордж Вільєрс, нагадує “Out”, був “фаворитом” короля Якова I. Історики часто використовували цей термін, щоб уникнути таких слів, як “коханець” чи “коханка”. Стверджується, що Вільєрс перебував у гомосексуальному зв’язку з королем аж до смерті останнього. Це той самий герцог Бекінгем, який своєю манерою поводитися з прикрасами завдав стільки клопоту героям роману “Три мушкетери” Олександра Дюма.

Джордж Вільєрс, 1-й герцог Бекінгем (фрагмент). 1625. Пітер Пауль Рубенс

Зйомки проекту із восьми серій повним ходом йдуть у Великій Британії.

Ніколас Голіцин (Nicholas Galitzine) і Тейлор Захар Перес, як раніше повідомлялося, також зіграли у фільмі за квір-бестселлером Кейсі МакКуїстон “Червоний, білий і королівський синій”. Зйомки завершено, прем’єра очікується у 2023 році.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією