Нарешті представлений перший трейлер третього сезону “The L Word: Generation Q”

Телеканал Showtime показав перший трейлер третього сезону серіалу The L Word: Generation Q (Секс в іншому місті).

Нагадаємо, довгоочікуване відродження новаторської ЛГБТ-драми відбулося ще 2019 року. Дія продовження відбувається за 10 років після подій фіналу оригінального серіалу.

Реінкарнація класичного фільму принесла нове покоління в новий світ “The L Word” з його оригінальним складом. Через десятиліття життя трьох головних героїнь – Бетт, Шейн та Еліс – суттєво змінилося.

Серіал також представив глядачам галерею нових квір-персонажів, включаючи Дані Нуньєс (Арієнн Манді), Міку Лі (Лео Шен), Сару Фінлі (Жаклін Тобоні), Марібель Суарес (Джиліан Меркадо), Тесс Ван Де Берг (Джеймі Клейтон), Джід (Сепіде Моафі) та Софі Суарес (Росанні Зайас).

У жовтні 2021 року фінал другого сезону підійшов до драматичного завершення. Наприкінці минулого тижня після кількох місяців мовчання шоураннер Showtime Марджа-Льюїс Райан представила перший трейлер третього сезону.

На початку тизера Тіна запитує Бетті, чи вона досі любить її… Далі Дані просить Джіджі переїхати до неї, тим часом Фінлі повертається з реабілітаційного центру, а Марібель і Мишко подумують про дітей.

Відомо, що у новому сезоні також візьмуть участь безліч запрошених зірок, у тому числі поп-сенсація Флетчер, яку номіновано на премію “Греммі” співачка, авторка пісень та танцівниця Кейлані та комікатеса Маргарет Чо.

Прем’єра третього сезону шоу відбудеться 18 листопада.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією