Найкращі додатки для знайомств для лесбійок, квір-жінок та небінарних людей

Знайомства у 2024 році для лесбійок, квір-жінок або небінарних людей, без сумніву, відрізняються від того, що було для наших батьків, бабусь і дідусів до появи додатків, сповіщує thepinknews.

Найочевидніша відмінність полягає в тому, що зараз люди все рідше зустрічаються віч-на-віч, натомість використовують додатки для знайомств, не виходячи з дому, щоб побачити, хто з них може бути сумісним партнером.

Згідно з нещодавнім дослідженням Statista, 20 відсотків населення Великої Британії користуються додатками для знайомств, які задовольняють найрізноманітніші інтереси та інтереси різних людей. Але багато з них розроблені гетеросексуальними людьми і для них, а не для квір-людей.

Квір- або небінарній людині може бути важко зрозуміти, з чого почати, але, на щастя, з’являється все більше додатків, розроблених з урахуванням особливостей квір- або небінарних людей.

Звичайно, додатки також можуть бути місцем, наповненим людьми, з якими ви ніколи не хотіли б зустрітися, але для ЛГБТК+ людей вони можуть бути і є чудовим місцем для знайомства з кимось, з ким у вас не було б шансу поспілкуватися в іншому місці.

Ось деякі з найкращих сайтів для лесбійок, квір-жінок і небінарних людей, які шукають кохання, секс, дружбу або все разом.


Taimi

Taimi вважається “по-справжньому ЛГБТК+-орієнтованим” додатком, який може похвалитися спільнотою, що налічує понад 18 мільйонів людей.

За словами розробників, він “нещодавно був визнаний одним з найкращих продуктів для небінарних, гендерно-флюїдних і трансгендерних людей” і відомий своєю інклюзивністю. При створенні профілю, окрім основної інформації, такої як ім’я, вік, поточне місцезнаходження та тип стосунків, які ви шукаєте, додаток пропонує варіанти займенників, сексуальної орієнтації та гендерної приналежності.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от TAIMI (@taimiapp)

У ньому також є “картки”, які дозволяють користувачам розповідати іншим про вас, сподіваємося, створюючи більш справжню взаємодію і підбираючи тих, хто має схожі інтереси. Крім того, ви можете підключити додаток до своїх профілів в Instagram та Spotify.

Додаток також є соціальною мережею, тож якщо ви виявите, що романтичних зв’язків одразу не виникло, це все одно може бути гарним способом завести нових друзів.

Функції безкоштовні, але є й преміум-варіанти, вартістю від 12 фунтів стерлінгів.


Her

Her – один з найпопулярніших додатків для знайомств для квір-людей. Він був створений квір-жінками і для квір-людей, і вже з самої назви зрозуміло, що він є досить гендерно орієнтованим.

Він претендує на звання “найулюбленішого сапфічного додатку для знайомств у світі”, маючи на увазі, що він розроблений виключно для жінок, але в ньому також зареєстровано багато транс- і небінарних людей.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от HER App (@hersocialapp)

Користувачі створюють профіль, де вказують займенники, сексуальну орієнтацію, гендерну ідентичність, статус стосунків і те, що вони шукають. Потім система покаже вам потенційі співпадіння, і ви зможете почати листуватися з людиною, яка вам сподобалася, якщо вона теж зробила правильний вибір.

Існує також розділ, який дозволяє користувачам досліджувати спільноти та події, щоб ви могли спілкуватися з однодумцями онлайн і в реальному житті.

Більшість функцій є безкоштовними, але існує преміум-підписка, вартість якої починається від 13,99 фунтів стерлінгів на місяць.


Feeld

Feeld – це додаток для тих, хто цікавиться альтернативними моделями стосунків та сексуальними уподобаннями, такими як етична немоногамія, поліаморія, випадковий секс, кінк та свінг.

Враховуючи, що деякі представники ЛГБТК+ спільноти беруть участь в альтернативних моделях стосунків і віддають їм перевагу, Feeld може стати місцем, де вони зможуть знайти однодумців.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Feeld (@feeldco)

Також є можливість створювати акаунти для пар, профілі з позитивною орієнтацією, а також широкий вибір гендеру та сексуальної орієнтації.

Цілком ймовірно, що у Feeld була менша база користувачів, ніж у інших додатків, але він все ще повідомляє про понад два мільйони з’єднань на місяць, і половина його користувачів ідентифікують себе як не гетеросексуальні.

Преміум-підписка на Feeld коштує 19,99 фунтів стерлінгів на місяць, що дозволяє бачити всіх, кому сподобався ваш профіль, але його безкоштовного сервісу цілком достатньо.


Lex

Додаток Lex, що належить і управляється квірами, призначений для зустрічей “лесбійок, бісексуалів, асексуалів і квір-людей для жінок і транс*персон, гендерно-квір, інтерсексів, людей з двома душами і небінарних людей”.

Він вважається “гостинним простором для спілкування та самовираження, де ЛГБТК+ люди можуть будувати стосунки, розважатися та відчувати себе частиною спільноти”.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Lex (@lex.app)

Lex дещо відрізняється від майже всіх інших додатків для знайомств. Він більше орієнтований на спілкування та зв’язок, ніж на те, як люди виглядають, і робить фотографії необов’язковими, сподіваючись, що користувачі зосередяться на написанні інформації про себе, а не на нескінченному гортанні селфі зі спортзалу.


Zoe

Zoe схожий на Tinder тим, що ви можете провести пальцем вправо, щоб знайти собі пару з іншими лесбійками, бісексуалками та квір-жінками, що робить його простим у використанні. Він пропонує перевірені профілі, тому користувачі почуваються безпечніше, знаючи, що вони з меншою ймовірністю можуть натиснути на когось, хто не є тим, за кого себе видає.

Він претендує на звання “найпопулярнішого додатку для лесбійських знайомств у світі” і має понад 3,9 мільйона зареєстрованих користувачок.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Zoe App (@zoegirlsapp)

Платна версія пропонує розширений пошук, щоб охопити мільйони людей, а також анкети сумісності, щоб підібрати користувачок, які дуже схожі на вас, або ж ви можете увімкнути функцію “Протилежний збіг”, щоб перевірити теорію “протилежності притягуються”, і ви можете скасувати свайп лівою кнопкою миші, якщо помилитеся.

Підписка коштує 13 фунтів на місяць.


Lesly

Lesly орієнтований на лесбійок, бісексуалок і квір-жінок, які хочуть “спілкуватися, зустрічатися і знайомитися” з іншими ЛГБТК+ самотніми людьми.

Він також працює як Tinder, але був створений групою експертів з лесбійських знайомств, які стверджують, що це “надійне і безпечне місце для лесбійок, де вони можуть спілкуватися, знайомитися [з іншими] і навіть закохуватися”.

На цьому сайті дуже суворий процес верифікації, тому існує менший ризик того, що люди, які ідентифікують себе як гетеросексуали або цисгендерні чоловіки, прослизнуть крізь шпарини, як соми.


Scissr

Scissr “створений квір-жінками для квір-жінок”, але не лише для романтичних стосунків – він також має на меті побудову дружніх та кар’єрних зв’язків.

Його описують як “Tinder для лесбійок” або як еквівалент Grindr, але “класичніший”.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от ScissrTheApp (@scissr)

Користувачі можуть додавати свої уподобання щодо знайомств і використовувати дані GPS для пошуку співрозмовників поблизу, але ви можете розширити коло знайомств по всьому світу, не обмежуючись тим, де ви знаходитесь.


Fem Dating

Fem Dating заявляє, що він “розроблений спеціально для лесбійок, бісексуалок і жінок, які люблять жінок (WLW – Women Loving Women)”.

Незважаючи на те, що мова і назва припускають, що користуватися ним можуть лише лесбійки, бісексуальні жінки і жінки, додаток вітає квір-людей будь-якої сексуальної орієнтації і гендерної презентації.

Замість завантаження фотографій Fem пропонує створювати відеопрофілі, але це не є обов’язковим, тому його можна використовувати так само, як і інші додатки для знайомств.


Hinge

Hinge позиціонує себе як додаток, “призначений для видалення”, маючи на увазі, що користувачі захочуть видалити його після того, як знайдуть потрібну людину. Його мета – залучати людей до реальних розмов, а не до спілкування на основі поверхневих рис.

Профілі містять запитання та відповіді, які можуть слугувати початком розмови, на яку потенційні співрозмовники можуть відповісти.

За останні роки додаток додав більше опцій для гендеру та сексуальної орієнтації, а також випустив спеціальні теми для початку розмови для ЛГБТК+ користувачів.

У додатку вже є ЛГБТК+ користувачі, яких, сподіваємося, можна знайти за допомогою безкоштовних функцій, але також є можливість перейти на преміум-підписку вартістю 19,99 фунтів стерлінгів на місяць.


Bumble

Bumble – добре відомий додаток, але не створений виключно для квір-людей.

Однак він виник з бажання Вітні Вулф Херд передати владу в руки жінок замість того, щоб сидіти і чекати, поки чоловіки почнуть розмову.

Це означає, що жінки повинні починати розмову протягом 24 годин, коли вони з кимось збігаються. Звичайно, це досить гетеронормативно, оскільки припускає, що розмовляти намагаються не дві жінки або не бінарні люди.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Bumble (@bumble)

Але коли зустрічаються двоє одностатевих або небінарних людей, будь-хто з них може почати розмову за власним бажанням.

Хоча додаток не призначений спеціально для ЛГБТК+, дехто успішно використовує його для пошуку партнерів.

Bumble є безкоштовним, але деякі преміум-функції коштуватимуть від 7,99 фунтів стерлінгів.


#Open

Подібно до Feeld, #Open – це додаток для етично немоногамних людей, які шукають інших користувачів-однодумців.

Ви можете зареєструватися як пара або індивідуально, і в додатку сказано, що він орієнтований на шанобливе та інклюзивне залучення до стилю життя.

#Open дещо відрізняється від інших додатків для знайомств тим, що пропонує віртуальні та реальні громадські заходи, тож ви можете поєднувати знайомства онлайн із зустрічами “по-старому”, якщо бажаєте.

Платна версія дозволить вам бачити численні вподобання одночасно і дізнатися, кому подобаються ваші, перш ніж ви вирішите, чи хочете ви зустрічатися з ними.


Tinder

Tinder був одним з перших додатків для знайомств, який здобув широку популярність і може похвалитися більш ніж 75 мільйонами активних користувачів щомісяця.

Хоча він популярний серед гетеросексуалів, у ньому є фільтри, які дозволяють людям бачити лише жінок, або, як він сам називає, “поза бінарними”, що дозволяє додатку “тримати простір для всіх гендерів, включно з гендерно мінливими, гендерно неконформними, інтерсекс-людьми та іншими, що виходять за рамки бінарних”.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Tinder (@tinder)

Дослідження, проведене у 2019 році, показало, що Тіндер має значний гендерний дисбаланс з перекосом у бік чоловіків, тому для квір-жінок та небінарних людей це не найкраще місце для пошуку кохання та романтики. Але завжди є шанс, що майбутнє кохання всього вашого життя знаходиться десь там.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією
Залишити коментар