На вечірці на честь премії “Оскар” Фонд Елтона Джона зібрав 9 млн. для боротьби з ВІЛ

Відомі люди допомогли зібрати кошти, які потрібні людям із ВІЛ та СНІДом. На вечірці були присутні Донателла Версаче, Марен Морріс, Фан Бінбін, Емма Вотсон, Віз Халіфу, Хайді Клум, Дав Камерон, Хіларі Дафф та інші.

Зібрані кошти підуть на фінансування програм профілактики та лікування ВІЛ по всьому світу. Головна мета Фонду Елтона Джона – врятувати якнайбільше життів та допомогти людям з ВІЛ та СНІДом “набути віри у світле майбутнє”.

“Ми не повинні забувати, що ВІЛ, як і раніше, завдає непотрібних страждань у всьому світі. І ми повинні захистити тих, хто найбільш вразливий до цього захворювання за допомогою тестування та дбайливого догляду”, – сказав сер Елтон Джон.

Він також вважає, що ВІЛ буде переможений лише тоді, коли у світі “зруйнується стигматизація та дискримінація”, а також буде забезпечений рівний доступ до медичного обслуговування “для всіх та скрізь”. Загалом Фонд зібрав близько 90 млн. доларів з дати свого існування (заснований у 1992 році).

“Елтон і я так зворушені, ми в захваті від щедрості, яку ми бачимо протягом цього блискучого і надзвичайно успішного вечора”, – сказав канадський кінорежисер Девід Ферніш.

Минулого року Фонд Елтона Джона посів 5-е місце серед найбільших благодійних організацій після Gilead Sciences, Фонду Білла та Мелінди Гейтс, Wellcome Trust та ViiV Healthcare. Багаторічна робота Джона щодо боротьби зі СНІДом принесла йому торік Національну медаль за гуманітарні науки, яку вручали у Білому домі.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією