На держТБ Білорусі закликали «лікувати» ЛГБТ-людей. Розмову вели секретар Білоруського Червоного Хреста та голова ТРК «Мир»

На їхню думку, ЛГБТ «пропагується» через західні мультфільми та тінейджерські фільми, а батьки та вчителі мають вести дітей до спеціалістів, якщо «помітили якісь схильності».

В ефірі білоруського пропагандистського державного каналу СТВ вийшла програма, в якій обговорювали «традиційні та нетрадиційні цінності», а також сексуальну орієнтацію. При цьому пролунали антинаукові та дискримінаційні заклики «лікувати» членів ЛГБТ-спільноти як «психічно хворих».

До цього, зокрема, закликали лікар, генеральний секретар Білоруського Товариства Червоного Хреста Дмитро Шевцов та голова Білоруського союзу жінок, голова ТРК «Мир» у Білорусі Ольга Шпілевська. На цю розмову звернуло увагу видання «Зеркало».

«Ми маємо дітям розповідати, якщо це існує, що існують якісь нетрадиційні стосунки між статями. Це неприродно, це психічна хвороба. І ці речі ми маємо розповідати. Адже дитина дивиться на сім’ю. Якщо в сім’ї нормальні людські цінності, якщо в суспільстві нетерпимість до таких збочень

Я завжди кажу, що це все-таки психічне відхилення та захворювання, тому його треба лікувати. Хто хоче уподібнюватися — заради бога», — заявив Дмитро Шевцов.

Ольга Шпілевська, в свою чергу, пораділа, що американський та європейський кінематограф йдуть «з нашого ринку». Вона незадоволена, що західні мультфільми та молодіжні фільми просувають думку, що бути ЛГБТ-людиною нормально.

«Хоч би як ми дітей виховували, коли вони в цьому сидять, це на підкірку впливає, і вони це вважають нормальністю. Я не хочу, щоб наші діти це вважали за нормальне. Я хочу, щоб вони розуміли, що ми люди православні, традиційні, щоб вони вбирали в себе ті добрі та добрі мультики, які ми завжди дивилися. “Паровозик з Ромашкова” той же» заявила голова ТРК «Мир».

Вона додала, що розділяє думку про «хворобу» ЛГБТ-людей і що батькам та вчителям треба «не опускати руки», щоб повернути дитину в «нормальність».

«Тут треба просто й батькам розуміти: якщо ми помічаємо якісь речі, схильності, до цього потрібно поставитися як до захворювання, вчасно це помітити та попросити допомоги у фахівців, щоб подивитися, як цю річ можна виправити у нормальність максимальними умовами» сказала Шпілевська.

Дмитро Шевцов також заявив, що, на його думку, ЛГБТ «пропагується» через мультфільми та тінейджерські фільми «для знищення цілих цивілізацій, країн, громад».

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією