Може перемогти на Євробаченні 2024. Хто такі Nemo зі Швейцарії та чому їм пророкують перше місце

До Євробачення 2024, що пройде у Мальме, залишилося менше місяця. У Швеції активно триває підготовка до прийому єврофанів.

Відповідно до актуального прогнозу букмекерів, перемогти на Євробаченні 2024 може співак Nemo, що представляє Швейцарію. Вони боротимуться за перемогу з піснею The Code. Станом на 12 квітня ймовірність їх перемогти складає 25%. NV hозповідає, що відомо про виконавця і чим він підкорив слухачів.

Хто такий Nemo

Nemo родом з маленького швейцарського містечка Біль-Б’єн. Попри те, що їм всього 24 роки, вони вже встигли багато досягнути у музичній кар’єрі. Зокрема, з дитинства Немо почали опановувати гру на скрипці, а згодом навчились грати на фортепіано та барабанах. На цьому творчі здібності артиста не обмежуються — вони пишуть та продюсують пісні для себе та для інших артистів.

За свою музичну діяльність Nemo п’ять разів отримували нагороду Swiss Music Awards, а пісня Du, яка вийшла у 2017 році, зайняла четверту позицію у чарті за рік.

У 2021−2022 роках музикант брали участь у місцевому вокальному конкурсі у Швейцарії, однак тоді вдалося зайняти лише п’яту сходинку.

Немо ідентифікує себе як небінарну особистість — людина, яка не визначає свою гендерну ідентичність. Артист просить називати його «вони».

«Я не говорив про це публічно, але деякі з вас уже знають: я не ідентифікую себе як чоловіка чи жінку. Я просто Немо. Мені подобається думати про гендер як про галактику, уявляючи себе маленькою зірочкою, що плаває десь у середині. Саме так я найкраще себе почуваю», — сказано у дописі Nemo в Instagram.

Зазначимо, що Nemo для участі у Євробаченні 2024 обрали в рамках Нацвідбору — голосування не проводилося, однак переможця обрали по оцінках компетентного журі, яке складалося з 240 членів громадського журі та 30 міжнародних експертів.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією
Залишити коментар