Молодого хлопця з Делфта, ПАР, вбили за те, що він гей

Ножове поранення в шию забрало життя Дієго Якобса, молодого хлопця з Делфта в Кейптауні, Південно-Африканська Республіка.

У скоєнні цього жахливого вбивства підозрюють 20-річного хлопця. За кілька місяців до трагічної загибелі Якоба підозрюваний знущався над ним за його рішення визнати себе геєм.

21-річний хлопець помер рано вранці в суботу в неформальному поселенні Емполвені, також відомому як Ковід в Делфті, Кейптаун.

Поліція Делфта з’ясовує обставини інциденту та мотиви нападника.

Речник поліції Західної Капської провінції, уорент-офіцер Джозеф Свартбуї, підтвердив у п’ятницю виданню Sunday World, що 20-річний чоловік був взятий під варту за підозрою у вбивстві.

Ножове поранення в шию

Свартбуй сказав: “Поліція Делфта відреагувала на скаргу рано вранці в суботу, 3 лютого.

“Прибувши до неформального поселення Емполвені, поліція виявила тіло 21-річного чоловіка з ножовим пораненням шиї. Медичні працівники констатували смерть на місці події“.

Сім’я покійного Джейкоба вважає, що причиною його смерті стала його сексуальна орієнтація.

Цього тижня зображення покійного Джейкоба були в тренді в соціальних мережах під хештегом #notogenderbaseviolence. Графічна подія, яка забрала життя Джейкоба, також була описана в дописі в Instagram.

У дописі зазначено, що інцидент стався після опівночі, коли Дієго з двома подругами пішов до шебіну, щоб купити допінг (алкоголь).

У дописі сказано: “Дієго зіткнувся з підозрюваним, і вони ледь не побилися, потім дві подруги сказали, що Дієго повинен піти, і вони продовжили йти.

Підозрюваний розвернувся і вдарив Дієго ножем у шию, вилаявся на нього і сказав: “Jou moffie” [ти гей]. Ніж зламався в його шиї.

Попередні сутички

“Підозрюваний не є незнайомцем, тому що у них з Дієго були попередні сутички, де він погрожував Дієго і говорив: “jy sal sien, ek gaan jou kry [я обіцяю, що я тебе дістану]”.

“Але Дієго не сприйняв це серйозно, хоча знав, що небагато людей сприймають ЛГБТКІА+ спільноту у ПАР.

“Член сім’ї розповів ЗМІ, що вони [загиблий і підозрюваний] раніше жили навпроти один одного, і що він не любив Дієго. Він завжди називав Дієго die lelike moffie [потворний гей]”.

Під час презентації свого восьмого звернення до нації в четвер увечері в Кейптауні президент Сиріл Рамафоса говорив про безпеку ЛГБТКІ-спільноти.

“Ми захистили і просунули права членів ЛГБТКІ-спільноти і продовжуємо боротися з усіма формами упереджень і нетерпимості”, – сказав Рамафоса.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією