Міністерство освіти Ізраїля ухвалило рішення перевести трансгендерного учня до іншої школи

Міністерство освіти Ізраїля задовольнило прохання школи та ухвалило, що трансгендерного учня третього класу треба перевести зі школи після протесту батьків.

Скандал у школі у Гіват-Шмуелі триває вже не перший тиждень. Школа належить до державно-релігійних, і нещодавно батьки учнів дізналися, що один із хлопчиків – транс* хлопчик. Батьки підтримали дитину, і з дитсадка дитина одягається як хлопчик і живе життям хлопчика.

Половина батьків класу забрала дітей зі школи, і в сусідній синагозі їм організували можливість навчання.

Міністерство освіти вважає, що рішення прийняте на користь дитини, але поки що не вирішено, куди його перевести, тому учень продовжує ходити до школи.

Міністерство освіти вважає, що у школах релігійного спрямування мають дотримуватися законів Тори, а батьки відмовляються повертати хлопчиків до класу, поки там транс*персона.

Сім’я стверджує, що рішення міністерства було ухвалено без волі та згоди батьків та збирається подавати апеляцію. Чиновники освіти називають цей випадок делікатним, але він насправді дуже складний. Залишити 8-річного хлопчика в школі, де половина класу його не приймає, теж не найкращий вихід, а пояснити релігійним батькам, що він не становить для них небезпеки – неможливо.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією