Метт Бомер зіграє головну роль у політичному гей-трилері

Метт Бомер зіграє головну роль у серіалі “Попутники”, що вийде на каналі “Showtime”.

У міні-серіалі “Попутники” (Fellow Travelers) буде вісім серій, повідомляє “Advocate” з посиланням на Variety.

Проект засновано на однойменному романі Томаса Меллона і є одночасно політичним трилером і романтичною історією кохання двох дуже різних чоловіків протягом чотирьох десятиліть, починаючи з Вашингтона часів маккартизму.

Хокінс Фуллер (Мет Бомер) гарний, харизматичний і успішний у своїй політичній кар’єрі. Він навмисно уникав романів, доки не зустрів Тіма Лафліна – повну протилежність. Лафлін – віруючий ідеаліст.

Відносини чоловіків зароджуються на тлі боротьби Джозефа Маккарті та Роя Кона з “комуністами та сексуальними збоченцями”. Це одна з найтемніших, особливо для ЛГБТ-людей, епох у сучасній американській історії.

Чоловіки продовжують зустрічатися протягом чотирьох десятиліть: протести під час війни у ​​В’єтнамі 60-х років, роки сексуального визволення 70-х та криза СНІДу у 80-ті роки.

Режисером міні-серіалу стане Деніел Мінахан (“Холстон”). Серед продюсерів – Роббі Роджерс. Зйомки розпочнуться у липні цього року у Торонто.

“Дуже схвильований і так вдячний всім у @showtime і @fremantle, що це шоу, нарешті, стало реальністю …” – написав Бомер в соціальних мережах.

Джерело

Сподобалось? Знайди секунду, щоб підтримати нас на Patreon!
Поділись публікацією