Марлон Вейанс, у якого є трансгендерний син, тролить фанатиків постом про прайд: “Нуль ф*ків, що думають люди”

Марлон Вейанс вкотре показав, що він є абсолютним союзником ЛГБТК+ (і підтримуючим батьком трансгендерного сина), опублікувавши в Instagram пост, присвячений прайд місяцю, а потім потроливши фанатиків, які негативно відреагували на нього.

Вейанс поділився зображенням з фотосесії на тему Прайду в Instagram, написавши:

“Щасливого прайду всім моїм ЛГБТК+ людям. Я НАТУРАЛ … ну, якщо вірити моїй дитині, ЦИСГЕНДЕРНИЙ чоловік. Я просто люблю і підтримую своїх людей”.

Він був зображений загорнутий у прапор Прайду.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Marlon Wayans (@marlonwayans)

Пост був вподобаний 260 000 разів і отримав майже 14 000 коментарів – в тому числі від ЛГБТК+ знаменитостей, таких як Джанель Монае, яка написала: “Дякую!!! Щасливого нам Прайду! 🌈😍🏳️‍🌈“.

Однак, як і слід було очікувати в наш час у соціальних мережах, було багато фанатичних і негативних відповідей. Одна людина сказала: “Я перший, хто відписався від вас і видалив усі ваші фільми на своєму Netflix“. Інший просто прокоментував: “Розчаровує“.

Анти-ЛГБТК+ реакції спонукали актора і комедійну зірку “Білих пташенят” опублікувати ще одну фотографію з прайду, яку він підписав:

“Як батько дитини з ЛГБТК+ спільноти, я висловлюю свою підтримку. Нуль ф*ків, що думають люди. Якщо я втратив тебе… ДОБРЕ!

“Твоя ненависна дупа ніколи не любила мене з самого початку. Деякі з вас кумедні. Я троль. Я буду писати цілий день”.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Marlon Wayans (@marlonwayans)

Наступного дня він продовжив, опублікувавши своє зображення в райдужній масці і написавши:

“Я виглядаю так, ніби мені дійсно не пофіг?! Щасливого місяця гордості. Особливо всім ненависним чувакам, які зляться через те, що я підтримую сім’ю та друзів”.

“Щоб люди були такими гомофобними виродками з пригніченими почуттями/бажаннями. Друже, не живи так. Виходьте назовні. Будьте собою. Ось у чому суть ПРАЙДУ… у прийнятті. Присягаюся, у мене є ще багато фотографій”.

В інтерв’ю радіошоу The Breakfast Club у 2023 році Вейанс розповів, що його син Кай є транс*персоной, і дав зрозуміти, що повністю підтримує шлях своєї дитини.

Зірка “Дуже страшного кіно” пояснив, що будь-яка плутанина або незнання, які він раніше мав щодо трансгендерних людей, були швидко відсунуті вбік, коли його син визнав себе трансгендером, додавши, що прийняти свою дитину такою, якою вона є, було майже не складно.

“Я повинен поважати їхні бажання, і як батько я просто хочу, щоб мої діти були вільними – вільними духом, вільними думками, вільними бути самими собою”, – поділився він.

Новий спеціальний випуск Марлона Вейанса

У своїх двох Прайд постах, Марлон Вейанс також згадує про свій новий комедійний спецвипуск Good Grief на Amazon Prime.

51-річний комік використовує свій новий стендап-спецвипуск, щоб розкрити горе, своє виховання і зв’язок з батьками, а не говорити безпосередньо про свого трансгендерного сина.

В інтерв’ю LA Times Вейанс поділився, що він хотів розповісти про свою сім’ю, навіть якщо це боляче.

“Я думаю, що це прекрасно – говорити про те, що завдає тобі болю, і про те, що є справжнім, – пояснив він.

“Я думаю, що це мій найсильніший виступ, тому що чим більше я виступаю в стендапі, тим більше я стаю більш особистим.

“Глядачі були дуже гарні і дуже підтримували мене. Я не знаю, чи знають вони, але чути їхній сміх було для мене зціленням”.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією
Залишити коментар