Марко Менгоні з ЛГБТ-прапором на “Євробаченні” став мемом в Італії

Марко Менгоні, представник Італії на конкурсі “Євробачення” в Леверпулі, запам’ятався глядачам фіналу не тільки блискучим виконанням композиції “Due Vite”, а й тим, як він вийшов на сцену під час параду прапорів, розмахуючи італійським і новим ЛГБТ-прапором.

34-річний Марко Менгоні (Marco Mengoni) посів четверте місце. Але на кілька днів став першим у соцмережах Італії. Умільці з сайту Gay.It перетворили вихід Менгоні на мем. На фото, що розійшлися в соцмережах, співак вривається з ЛГБТ-полотнищем у Палаццо Кіджі, офіційну резиденцію прем’єр-міністра Італійської республіки Джорджії Мелоні, чий уряд розгорнув кампанію проти ЛГБТ-сімей.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от GAY.IT 🇪🇺🌍🪐✨ (@gayit)

На шоу Менгоні гордо розмахував італійським прапором і прапором ЛГБТКІА+. Останній був розроблений графічним дизайнером Даніелем Квазаром і містить ще п’ять кольорів: білий, рожевий, синій, коричневий і чорний. Нові кольорові смужки, нагадаємо, присвячені чорношкірій спільноті, трансгендерам, ВІЛ+ і тим, хто загинув у боротьбі за права людини.

Незважаючи на те, що Менгоні зіткнувся з лавиною гомофобних коментарів, його четверте місце на “Євробаченні” і його жест квір-відомості на сцені найпопулярнішого шоу у світі приніс йому визнання мільйонів італійців, які вболівали за нього, наголошується в публікації порталу Gay.It.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією