Ліван заборонив настольну гру “Змії та драбини” у школах через кольори прапора прайду

Міністр освіти Лівану заборонив у літніх школах грати в гру “Змійки та драбини” через те, що її кольори схожі на кольори прапора Прайду.

Аббас Аль-Халабі конфіскував і оголосив поза законом усі копії популярної дитячої настільної гри.

Гра була частиною заходів, включених до проекту, підтриманого Агентством США з міжнародного розвитку.

Одностатеві стосунки між чоловіками в цій близькосхідній країні є незаконними і караються ув’язненням до року, а ЛГБТК+ люди часто піддаються дискримінації та насильству. Трансгендерна спільнота також стикається з можливим переслідуванням згідно з Кримінальним кодексом 1943 року.

Газета An-Nahar повідомила, що міністр вирішив заборонити гру, щоб уникнути непорозумінь, незважаючи на те, що він знав, що кольори не пов’язані з прапором прайду, а з природним явищем – веселкою.

Цей крок був зроблений на тлі репресій проти ЛГБТК+ спільноти в Лівані, коли міністр культури Віссам Муртада нещодавно заборонив фільм “Барбі”, в якому грає транс*актриса Харі Неф.

А минулого місяця Хасан Насралла, генеральний секретар шиїтської ісламістської політичної партії і бойового угруповання “Хезболла”, викликав обурення серед правозахисників після того, як заявив, що “західна схема [працює] на знищення арабських суспільств шляхом просування певних речей, таких як гомосексуальність”.

Далі Насралла сказав: “Ранні шлюби підпадають під Божий план, і той, хто виступає проти них, є слугою диявола. Кожен повинен протистояти тим, хто працює над руйнуванням наших спільнот, щоб зберегти людську чистоту“.

За даними Human Rights Watch (HRW), у своїй промові минулого місяця Насралла закликав вбивати ЛГБТК+ людей – після чого члени квір-спільноти повідомили про переслідування і погрози смерті в Інтернеті.

Гей, який живе в Бейруті, розповів HRW, що став мішенню для переслідувань на Grindr, у повідомленні, в якому йшлося: “Ми знайдемо тебе і викриємо: “Ми знайдемо вас і викриємо, одного за одним. У нас є ваші фотографії, чати і номери, ви, п*****и. Ми моніторили цю платформу, і всі дані готові. Нульова година настала“.

Раніше цього місяця Насралла назвав одностатеві стосунки “сексуальним збоченням” і назвав існування геїв “загрозою для суспільства”.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією