Лідера правлячої партії Польщі критикують за слова про транс*персон

Організації із захисту прав ЛГБТ-людей і опозиція в Польщі розкритикували лідера правлячої партії “Право і справедливість” Ярослава Качинського за його слова щодо транс*персон під час партійного заходу.

Про це повідомляє “Європейська правда” з посиланням на Euractiv.

Під час зустрічі з виборцями у містах Грудзьондз і Влоцлавек минулими вихідними Качинський у своєму виступі згадав транс*персон і заявив, що трансгендерна ідентичність є “абсурдною” під кутом зору традиційних цінностей і здорового глузду.

За його словами, ліваки вважають, що “можна сказати: зараз, до пів на сьому, я був чоловіком, а тепер я жінка, і попросити керівника або колег по роботі звертатися до себе із жіночими займенниками“, що є “дивним і повинно лікуватися“.

Лідер “ПіС” насамкінець закликав прихильників “боротися з цим божевіллям і захищати модель сім’ї, що складається з жінки і чоловіка“.

Слова Качинського розкритикували опозиційні політики, ліберальні ЗМІ та організації, які захищають права ЛГБТ. Приміром, представник “Громадянської платформи” Цезарій Томчик назвав лідера “ПіС” “першим гомофобом” Польщі.

А представник “Лівих” Роберт Бедронь заявив, що звернувся до комітету депутатської етики з проханням покарати Качинського через його “неприйнятні” слова.

За даними правозахисної групи Lambda, у 2019-2020 роках транс*персони були найбільш дискримінованою ЛГБТ-групою в Польщі.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією