ЛГБТ зазнали масового удару після заборони Прайд прапора у всіх посольствах США

Прагнення адміністрації Байдена провести так званий “місяць гордості”, вивісивши прапори на посольствах, наштовхнулося на цегляну стіну у вигляді бюджету на 1,2 трильйона доларів, який президент Джо Байден підписав у суботу.

“Двопартійний законопроект про фінансування, який я щойно підписав, зберігає уряд відкритим, інвестує в американський народ і зміцнює нашу економіку та національну безпеку. Ця угода являє собою компроміс, що означає, що жодна зі сторін не отримала всього, чого хотіла”, – заявив Байден у своїй заяві, повідомляє New York Post.

Текст, який республіканці вставили в 1012-сторінковий бюджет, покладе край практиці, яка почалася при колишньому президенті Бараку Обамі, була згорнута колишнім президентом Дональдом Трампом і знову розквітла при Байдені.

“Жодні кошти, асигновані або іншим чином надані цим законом, не можуть бути використані для підняття або вивішування прапора над об’єктом Державного департаменту США”, окрім прапора США, прапора військовополонених, прапора заручників і незаконно утримуваних осіб, прапора штату, прапора уряду індіанського племені, офіційного фірмового прапора агентства США або суверенного прапора інших країн, – йдеться в тексті закону, повідомляє NBC.

Представник Білого дому заявив, що Байден “вважає недоречним зловживати процесом, який був необхідний для збереження відкритості уряду, включивши цю політику, спрямовану на ЛГБТКІ+ американців”.

“Нам вдалося перемогти 50+ інших політичних поправок, що нападають на ЛГБТКІ+ спільноту, які республіканці в Конгресі намагалися вставити в законодавство”, – сказав представник.

Представник Білого дому заявив, що заспокоєння ЛГБТ-виборців вивішуванням прапорів залишатиметься активною метою адміністрації.

Адміністрація боролася проти включення цієї політики, і ми продовжимо працювати з членами Конгресу, щоб знайти можливість скасувати її“, – сказав представник Білого дому.

Депутат-демократ від Техасу Грег Касар сказав, що цей жест показав, як мало Республіканська партія досягла.

Це показує, наскільки низько впала Республіканська партія, що вони погрожують закрити державні служби через спроби з’ясувати, які прапори можна вивішувати перед якими будівлями. Я думаю, що це смішно не тільки для виборців демократів, але й для виборців республіканців“, – сказав він.

Спікер Палати представників Майк Джонсон сказав своїм членам, що він вважає це положення великою перемогою консерваторів, повідомляє Bloomberg.

Вивішування прапора “гордості” за межами посольств, зокрема посольства у Ватикані, було піддано критиці преподобним Франкліном Гремом у 2021 році.

Ганьба нашому Державному департаменту за те, що він дозволив американському посольству у Ватикані вивісити прапор гордості ЛГБТК. Яка образа для Католицької Церкви! Цей прапор просуває порядок денний, а не країну, і ставити його в один ряд з американським прапором – неправильно“, – написав він у дописі на X.

Двома роками раніше Грем у Facebook підтримав відмову адміністрації Трампа дозволити американським посольствам майоріти прапорами “гордості” на вітрі.

“Я хочу подякувати президенту Дональду Трампу і держсекретарю Майку Помпео за рішення не вивішувати гей-прапор над нашими посольствами в червні на знак визнання місяця гей-прайду. Це правильне рішення”, – написав він.

“Єдиний прапор, який повинен майоріти над нашими посольствами – це прапор Сполучених Штатів Америки. Прапор гей-прайду є образливим для християн і мільйонів людей інших віросповідань не тільки в цій країні, але і в усьому світі. Прапор США представляє нашу націю – всіх – незалежно від раси, релігії чи сексуальної орієнтації”, – написав він тоді.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією