Легендарний союзник ЛГБТК+ Девід Теннант підірвав інтернет ще однією дивовижною футболкою про права трансгендерів

Зірка серіалу “Доктор Хто” Девід Теннант одягнув ще одну футболку на підтримку прав трансгендерів.

Теннант, який з’явився в ролі Володаря Часу в довготривалому науково-фантастичному шоу BBC з 2005 по 2010 рік (і знову з’явився в різдвяних спецвипусках 2023 року), з тих пір зробив собі ім’я за межами дверей ТАРДІС.

Його було зафільмовано у сорочці з написом “Вам доведеться пройти крізь мене” у рожево-біло-блакитних кольорах транс-прапора, а також (на додачу до цього) з прапором Прайду прогресу.

Світлиною поділилась його дружина, Джорджія Теннант, у своєму акаунті в Instagram. Це третє зображення в каруселі фотографій, на яких вся родина святкує “School Pride”.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Georgia Tennant (@georgiatennantofficial)

Світлина Девіда Теннанта про права трансгендерів була швидко поширена в X/Twitter і з вдячністю сприйнята квір-спільнотою.

“Це Доктор”, – написав один користувач, а інший додав: “Девід Теннант тепер офіційно найкращий тато на світі”.

Хтось пожартував, що актор “Добрих знамень” “ніколи не перемагав у звинуваченнях короля”.

Незабаром з’явилися хештеги #ParentGoals #ProtectTransKids #ParentPride.

“Ця фотографія зробила весь мій день. Девід Теннант – це такий промінь світла в цьому темному і похмурому світі”, – написав інший користувач.

“Ми фінансували стипендію кілька разів”

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Stevie Brocksom (@steviebrocksom)

Люди також залишили тисячі коментарів до оригінальної публікації в Instagram. Верхній коментар належить дизайнеру сорочки, яку носить Теннант, Стіві Броксому (Stevie Brocksom), і читається так:

“Якщо Девід коли-небудь побачить це, то сьогоднішній день змінив моє життя. Я транс-чувак з Лондона, Онтаріо, і творець сорочки, яку носить Девід.

“Ваша видимість сьогодні змінила моє життя так, як ви ніколи не зрозумієте. Якщо вам коли-небудь знадобиться або ви захочете дізнатися, як виглядають футболки вартістю 15 тисяч доларів, це багато 😅”.

“Сьогодні я продав футболки у Великобританії, США, Канаді, Швеції, Швейцарії, Ірландії, Німеччині, Норвегії, Австралії, Японії, і я впевнений, що забув більше.

“Прибуток від цих футболок йде на стипендію для транс-молоді, і я не можу передати вам, наскільки неймовірним є те, що сьогодні ми профінансували стипендію в кілька разів більше. Величезне вам спасибі”.

Девід Теннант не вперше виступає в ролі союзника. У 2023 році він одягнув райдужний значок у кольорах небінарного прапора на підтримку однієї зі своїх дітей, яка, як повідомляється, є небінарною.

На інших фотографіях, зроблених під час Прайду в Лондоні, він носив значок з написом “Зі мною ти в безпеці”, а того ж дня він був одягнений у футболку з написом “Залиште транс-дітей у спокої, ви абсолютні виродки”.

Він також знявся у відеозверненні разом з Денні Міноуг, щоб нагадати трансгендерним молодим людям, що їх люблять.

Сорочку, яку він носив останнім часом, можна придбати на сайті stevieesafespaces.com.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією
Залишити коментар