Культовий комік-гей Леслі Джордан загинув в автокатастрофі

Улюблений багатьма лауреат “Еммі” Леслі Джордан (Leslie Jordan), відомий своїми численними ролями, у тому числі в серіалах “Вілл та Грейс” та “Американська історія жахів”, загинув у автокатастрофі. Йому було 67 років.

Поліція повідомляє, що Леслі Джордан врізався на своєму BMW у стіну будівлі. Влада вважає, що у Джордана, можливо, перед аварією виникли проблеми зі здоров’ям. Актор був оголошений мертвим на місці аварії. Стан BMW вказує на те, що машина була некерованою перед тим, як врізалася у будівлю.

“Кохання і світло, якими ділився Леслі, ніколи не згаснуть, ми просимо вас ділитися своїми спогадами і підтримувати один одного в цей час…” – йдеться у повідомленні офіційного облікового запису актора в одній із соціальних мереж.

“Advocate” нагадує, що Джордан був найбільш відомий своєю давньою роллю Беверлі Леслі в серіалі “Вілл та Грейс”.

Джордан зробив довгу кар’єру в кіно та на телебаченні, з’явившись у кількох десятках кіно- та телевізійних проектів. Окрім акторського дару, Джордан серйозно захоплювався музикою. У 2021 році він випустив свій перший альбом під назвою “Company’s Comin'” за участю гей-ікони Доллі Партон та співачки та автора пісень Бренді Карлайл. Він також автор кількох п’єс.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією