Колтон Хейнс розповів, що камінг-аут позбавив його нових ролей

Він розповів, що має труднощі з отриманням нових ролей у Голлівуді через свій камінг-аут.

Про це актор Колтон Хейнс розповів у новому випуску подкасту “Behind the Velvet Rope with David Yontef”.

Нагадаємо, що Хейнс отримав найбільшу популярність, коли зіграв у серіалі «Вовченя» та «Стріла». 2016 року він здійснив камінг-аут як гомосексуальний чоловік. З того часу (за словами самого актора) він зазнає труднощів з отриманням нових ролей, оскільки раніше завжди грав «натуралів».

«Я грав натуралів усю свою кар’єру. Потім я вийшов з шафи і тепер я не маю жодних можливостей (…) [подібне ставлення до акторів] має змінитися», — заявив Хейнс.

Також він розповів, що в індустрії не так легко бути відкритим ЛГБТ-актором, хоч ЗМІ намагаються переконати всіх, що це не так і тепер все по-іншому.

Так, наприклад, він заявив, що в індустрії, як і раніше, існують ситуації, коли деяким акторам платять менше, ніж іншим — навіть за умови, що вони беруть участь у проектах по 10 років. Колтон Хейнс вважає, що люди з ЛГБТ-спільноти мають розпочати створювати свої власні проекти.

Проте актор анітрохи не шкодує, що зробив публічний камінг-аут:

«я думаю, що вчинив правильно, розповівши про своє життя чесно».

При цьому він все одно вважає, що якби не був такий відкритий і продовжував усім брехати, його кар’єра була б зовсім іншою. На підтвердження цього він заявив, що багато успішних людей в індустрії якраз таки брешуть своїм фанатам.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією