Кіт Коннор та Джо Лок спростовують чутки про їхні стосунки

Кіт Коннор та Джо Лок стали світовими суперзірками після того, як зіграли пару закоханих підлітків Ніка та Чарлі у серіалі Netflix “Трепет серця” (Heartstopper). Однак разом із популярністю прозвучали звинувачення в тому, що актори можуть обманювати глядачів, змушуючи їх повірити в те, що вони ідентифікують себе як ЛГБТК+ у особистому житті.

Під час інтерв’ю британському GQ Джо Лок (Joe Locke) розповів про те, як важко йому було звикнути до набутої слави. “Сама думка про те, що таблоїд цікавиться особистим життям підлітка, просто огидна. Деякі заробляють на чутках про те, хто мені, 18-річному хлопцеві, може подобатися або з ким я зустрічаюся… Це справді жахливо та неприродно“, – сказав він. Лок, підкресливши: “Мені лише 18… Я ще не знаю, хто я“.

Нагадаємо, тижнем раніше Кіт Коннор (Kit Connor) вимушено повернувся до “Твіттера”, в якому визнав свою бісексуальність. “Повернувся на хвилинку. Я бі. Вітаю, ви змусили 18-річного розповісти про свою орієнтацію. Здається, деякі з вас упустили суть серіалу. Поки що“, – написав Коннор.

На щастя, в інтерв’ю GQ Коннор поділився більш позитивною думкою про свій камін-аут: “Соціальні мережі – це зовсім не вікно в мою душу… Тож це було найкращим рішенням у моєму житті“.

“Out” сподівається, що невпинні спекуляції про сексуальність та особисте життя двох 18-річних акторів вщухнуть тепер, коли все більше людей усвідомлює, наскільки це негативно впливає на них.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією