Кіт Коннор підкачався після того, як шанувальники розкритикували його тіло

Актор став ходити в спортзал після того, як його фанати висловили думку, що він “недостатньо підготовлений” для ролі регбіста Ніка в шоу Netflix “Трепет серця”.

Актор Кіт Коннор, зазначає “Pride”, уже звик до того, що його персона постійно перебуває під прицілом уваги прихильників і ЗМІ. Ставши зіркою підліткового серіалу “Трепет серця” (Heartstopper), актор вимушено зізнався в бісексуальності наприкінці минулого року, щоб припинити нескінченні розмови та звинувачення у квірбейтингу.

Тепер в інтерв’ю Vulture 19-річний Кіт Коннор (Kit Connor) розповів, що почав ходити до спортзалу також через думку шанувальників, які висловлювали думку, що його тіло не відповідає образу його персонажа, початківця-регбіста.

“Я не скажу, що мене до цього прямо примусили фанати, але я, дорослішаючи, став краще розуміти своє тіло, зрозумівши, що не повністю готовий грати цю роль… Це, напевно, не найкращий хід думок, але я був підлітком. І досі є ним…” – сказав Коннор.

Після коментарів у соцмережах Коннор почав набирати масу в спортзалі. А в березні цього року, нагадаємо, блогер і фітнес-модель Натаніель Массія виклав фото і відео з тренуванням молодого актора, показавши його нову фігуру. Незважаючи на те, що зараз Коннор простіше ставиться до свого тіла, він зізнався, що спершу йому було “соромно” бачити себе напівоголеним на фото і відео в соцмережах.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією