Кінець епохи “Молодих монархів”: Едвін Рюдінг і Омар Рудберг попрощалися з фанатами

Зірки серіалу “Молоді монархи” Едвін Рюдінг (Edvin Ryding) і Омар Рудберг (Omar Rudberg) емоційно попрощалися з шанувальниками, завершуючи зйомки у фіналі серіалу “Молоді монархи”.

Проєкт Netflix “Молоді монархи” (Young Royals) завершиться після третього сезону. Фанати вже готуються до цієї події. Також до фіналу готуються і головні зірки серіалу – актори Едвін Рюдінг (Вільгельм) і Омар Рудберг (Симон). Цього тижня вони опублікували відео та дописи, в яких поділилися своїми думками про завершення проєкту і натякнули на те, чим закінчиться серіал.

Рюдінг і Рудберг подякували шанувальникам за підтримку протягом усіх сезонів “Молодих монархів”. “Ми чудово провели час, – написав Рюдінг. – Одним із моїх улюблених моментів цього сезону стала зйомка фінальної сцени…”

Рудберг розповів, що під час роботи над третім сезоном йому найбільше запам’яталися нічні зйомки в лісі. “Це було весело… але я більше нічого не скажу”, – зупинився актор.

“Ось і все. Відчуваю зараз найрізноманітніші емоції, вони не покидають мене останні 24 години. Але знайте одне, я відчуваю шалену вдячність. Я вас люблю. Ми вас любимо. Назавжди”, – додав Рюдінг.

Рудберг написав у Твіттері:

“Вчора був дуже емоційний день для всіх нас. Ми назавжди загорнули Young Royals. Не можу в це повірити… Але я такий щасливий і гордий. Не можу дочекатися, коли ви побачите кінець цієї історії. Це найкращий сезон!”

Тішить, що, принаймні, у цього квір-шоу буде закінчення, зазначає “Out”, нагадуючи про те, що останнім часом Netflix скасовує багато своїх проєктів, зокрема популярних серед ЛГБТ, після першого сезону.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією