Кім Петрас та Сем Сміт удостоєні “Греммі” у номінації “Кращий поп-дует” за пісню “Unholy”

Сем Сміт отримав свою п’яту премію “Греммі”, а Кім Петрас стала першою трансгендерною жінкою, яка виграла у своїй категорії.

65-а щорічна церемонія вручення нагород “Греммі” відбулася 5 лютого 2023 року у повноцінному форматі у Лос-Анджелесі, Каліфорнія. На ній були відзначені найкращі записи, композиції та виконавці за минулий рік.

Кім Петрас (Kim Petras) та Сем Сміт (Sam Smith) отримали “Греммі” у номінації “Кращий поп-дует” за пісню “Unholy”. Сміт дозволив Петрас прийняти нагороду. У своєму виступі трансгендерна виконавиця подякувала Сміту за підтримку та віддала належне транс-жінкам у музиці, які працювали в індустрії до неї. Вона особливо подякувала легендарній продюсерці та виконавиці електронної музики SOPHIE, яка померла в 2021 році.

“Я просто хочу подякувати всім неймовірним трансгендерним легендам, які були до мене, вони відчинили для мене ці двері, щоб я могла бути тут цього вечора”, – сказала 30-річна Кім Петрас.

Петрас також подякувала співачці Мадонні за підтримку ЛГБТ+ людям, додавши, що дорівнювала їй.

“Я виросла поряд з шосе з нізвідки в нізвідки Німеччини, але моя мати вірила мені, що я дівчинка, і мене тут не було б без неї, її підтримки і підтримки всіх, хто вірив у мене…” – сказала Петрас.

У жовтні 2022 року хіт Сема Сміта та Кім Петрас “Unholy” досяг першого місця в чарті Billboard Hot 100.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією