Кевін Спейсі про вимушений камінг-аут: “…Я думав, що він закриє питання про мою сексуальність”

Актор Кевін Спейс заявив під час судового розгляду в Саутуоркському Королівському суді, що, роблячи вимушений камінг-аут у 2017 році, коли проти нього було висунуто звинувачення у сексуальних домаганнях, він хотів зробити “щось позитивне”, а не відвернути увагу від скандалу.

Зараз 63-річний актор перебуває під судом за 12 звинуваченнями в сексуальних домаганнях щодо чотирьох різних чоловіків. Це новий суд після звинувачень, висунутих актором Ентоні Реппом шість років тому, які в юридичному плані закінчилися нічим – у жовтні 2022 року присяжні виправдали Кевіна Спейсі (Kevin Spacey).

“Ця історія спонукала мене розкрити інші аспекти мого життя, – написав Спейсі раніше, відкидаючи звинувачення Реппа. – …Ті, хто мені близький, знають, у моєму житті були стосунки і з чоловіками, і з жінками. Я закохувався і зустрічався з чоловіками протягом усього життя, і тепер мій вибір – жити як гомосексуал”.

Ця заява була переважно сприйнята як спроба відвернути увагу від звинувачень, що не вдалася. Оскільки ще більше чоловіків – анонімно і не тільки – виступили, розповівши про неналежну сексуальну поведінку актора. Зараз загальна кількість обвинувачів перевищує 30.

За інформацією Variety, Спейсі на новому суді заявив, що він розуміє, чому люди витлумачили його камінг-аут у такий спосіб, але наполягає, що “не замислював” його з метою відволікання уваги. “Я зазнавав величезного тиску, тому що мав щось сказати… Гей-спільнота вже дуже довго тиснула на мене, щоб я вийшов… І я вирішив, що це буде щось позитивне і, принаймні, допоможе закрити питання про мою сексуальність“, – сказав Спейсі.

Наразі Кевіну Спейсі висунуто звинувачення – у сексуальному насильстві та в сексуальних діях без згоди. Спейсі відкинув усі звинувачення і “добровільно постав” перед судом після того, як стало відомо, що влада Великої Британії має намір домагатися його екстрадиції зі США.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією