Кейт Маккіннон зіграє у науково-фантастичному фільмі “У мить ока”

Кейт Маккіннон, колишня учасниця акторського складу “Суботнього вечора у прямому ефірі” (SNL) та зірка таких фільмів, як “Мисливці за привидами” та “Шпигун, який мене кинув”, зніметься науково-фантастичним проектом від Searchlight Pictures під назвою “У мить ока” (In The Blink of An Eye).

39-річна Маккіннон (Kate McKinnon) завершила співпрацю з SNL у травні 2022 року, нагадує “Advocate”. На момент звільнення вона була рекордсменкою за тривалістю перебування у складі жіночого ансамблю шоу. Її хвалили за образи знаменитостей та політиків, а також за свіжість скетчів. Маккіннона була удостоєна двох премій “Еммі” за свою роботу у складі шоу.

“У мить ока” – не єдиний фільм, в якому Маккіннон буде зайнята після відходу з SNL. Вона також знялася в ролі Керол Баскін у проекті Джо проти Керол стрімінгового сервісу Peacock.

Як повідомляє “Deadline”, режисером “Умить” став Ендрю Стентон, відомий за фільмами “У пошуках Немо”, “ВАЛЛ І” та диснеївському “Джону Картеру”.

У фільмі “У мить ока” будуть три сюжетні лінії, що перетинаються, які охоплюють тисячі років. Подробиці тримаються у секреті.

У 2012 році Маккіннон стала першою лесбійкою, яка приєдналася до акторського складу SNL, додає “Advocate”.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією