Кейт Бланшетт пророкують третій “Оскар” за роль композитора-лесбійки у драмі “Тар”

У оскароносної Кейт Бланшетт виходить новий фільм, у якому вона грає квір-композитора. Критики пророкують третій “Оскар” актрисі за роль у драмі “Тар”, якій напередодні аплодувала публіка на Венеціанському кінофестивалі.

Фільм під назвою “Тар” (Tár) режисера Тодда Філда зробив Бланшетт одним із перших претендентів на премію “Оскар”. Це буде восьма номінація актриси та її третя нагорода Американської кіноакадемії, якщо вона виграє. Раніше Бланшетт була відзначена “Оскарами” за ролі в “Авіаторі” та “Блакитному жасмині”.

У фільмі, пише “Advocate”, 53-річна Кейт Бланшетт (Cate Blanchett) грає вигаданого персонажа композитора-лесбійку Лідію Тар, першу жінку, яка диригує Берлінським філармонічним оркестром. Вона – міжнародна знаменитість.

Роль дружини Тар грає німецька актриса Ніна Хосс. Пара має доньку. Однак виникають проблеми у відносинах: через інтрижки, переслідування та емоційні маніпуляції персонаж Бланшетт прокладає шлях до кризи.

Раніше, говорячи про роботу над роллю, Бланшетт зазначила, що сексуальність персонажа була в центрі її уваги.

“Я взагалі не думала про гендер персонажа або його сексуальність. І я думаю, що мені подобається у фільмі те, що це дуже людський портрет…” – сказала вона, також згадавши свою лесбійську роль у “Керол”.


Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією