Католицька жіноча школа у США прийматиме транс* студенток

Католицька жіноча школа в штаті Індіана, США, оголосила, що відтепер розглядатиме заяви від трансгендерних жінок в рамках нової політики недискримінації.

Коледж Святої Марії підтвердив в електронному листі студентам, що з 2024 року вони почнуть розглядати заявки трансгендерних жінок на вступ.

Це історичне рішення вже викликало сильну негативну реакцію з боку анти-транс*активістів, але президентка коледжу Кеті Конбой наполягала в загальношкільному електронному листі, який побачила студентська газета Норте-Даму The Observer, що коледж Святої Марії “далеко не перший католицький жіночий коледж, який прийняв політику такого масштабу“.

У своєму листі Конбой також зазначила, що рішення розглядати студентів, “чия стать жіноча або які постійно живуть і ідентифікують себе як жінки”, повністю підтримується опікунською радою коледжу, яка схвалила цей крок ще в червні.

В електронному листі студенткам і викладачам нагадали, що цей крок назустріч правам трансгендерів і їх прийня відповідає місії Коледжу Святої Марії, яка полягає в “розширенні прав і можливостей жінок через освіту на всіх етапах життя“.

“Важливою складовою цієї місії є сприяння різноманітному, справедливому та інклюзивному середовищу в кампусі. Ця місія нерозривно пов’язана з баченням і цінностями наших засновників і спонсорів, Сестер Чесного Хреста, – продовжує Конбой.

“Ця довіра з боку нашої Ради підкреслює їхню прихильність до того, що як роботодавець коледж Святої Марії повинен твердо стояти на позиції лідера інклюзивної спільноти, а як викладачі ми повинні продовжувати створювати середовище, в якому всі жінки будуть почуватися комфортно і процвітати”.

Конбой стверджує, що рішення оновити політику школи щодо недискримінації і забезпечити трансгендерним жінкам справедливі можливості для розгляду було натхненне Папою Франциском і його захистом ЛГБТК+.

Папа Франциск виступає за любов як належний підхід до тих, хто відрізняється від нас: “Отже, любов – це більше, ніж просто низка доброзичливих дій“, – йдеться в електронному листі.

“Ці дії мають своїм джерелом союз, який дедалі більше спрямований на інших, вважаючи їх цінними, гідними, приємними і прекрасними незалежно від їхньої фізичної чи моральної зовнішності. Наша любов до інших, до того, ким вони є, спонукає нас шукати найкращого для їхнього життя”.

Лише на початку цього місяця понтифік оголосив, що трансгендерні члени громади можуть хреститися і виступати хресними батьками або свідками шлюбу на тих же умовах, що і будь-які інші дорослі.

А минулого місяця Папа Франциск вперше заявив, що одностатеві пари можуть отримати благословення на шлюб, змінивши давню позицію церкви.

Після того, як про нову політику коледжу стало відомо, в соціальних мережах розгорілися дебати. У той час як одні були зворушені кроками коледжу Святої Марії до більшої інклюзивності, інші були не надто задоволені своєю альма-матер.

Говорячи з Newsweek про реакцію на їхню нову політику, прес-секретар Сент-Мері сказав: “Ми знаємо, що є ті, хто не згодні з цим оновленням політики“.

Деякі з наших нинішніх студентів, їхні батьки та випускники звернулися до нас, щоб висловити свою стурбованість. Ми також знаємо, що є й інші, які підтримують більш інклюзивну політику і писали і дзвонили, щоб повідомити коледж про це“.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією
Залишити коментар