Картина Ісуса в оточенні гарячих шкіряних татусів на виставці в ЄС розлютила фанатиків-радикалів

Картина, що зображує Ісуса в оточенні обтягнутих шкірою м’язистих татусів, виставлена в коридорі будівлі Європейського Парламенту, викликала червону лють у правих чиновників Євросоюзу.

Праві політики з Італії та Польщі назвали її “вульгарною”, “неповажною” і “богохульною”, а один з них назвав суворих приятелів Ісуса “рабами-садомазохістами”.

Художниця каже, що на картині зображений Ісус, який “любить права ЛГБТК+”.

Зображення, зроблені шведською фотографкою-лесбійкою Елізабет Олсон, виставлені в бічному коридорі будівлі в Брюсселі в рамках культурної виставки, організованої лівими політиками з усієї Європи.

У середу, 3 травня, Ольсон повідомила в Instagram, що їй погрожували закрити виставку або видалити фотографії, які вона вважає суперечливими.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Elisabeth Ohlson (@elisabethohlson)

Серед політиків, які висловили своє обурення, була Марія Вероніка Россі, депутатка Європарламенту від італійської правопопулістської партії “Ліга Півночі”, яка розповіла “Таймс”: “Вона представляє Ісуса в оточенні апостолів, одягнених як садомазохістські раби”.

Її колега по партії “Ліга” і віце-прем’єр-міністр Італії Маттео Сальвіні у Facebook розкритикував це зображення, підписавши його наступним чином: “Мистецтво? Ні, лише вульгарність і розтин”.

Багато людей залишили коментарі під постом Сальвіні, засуджуючи його, а один з них написав “Як вам не соромно”.

Відповідаючи критикам, Ольсон сказала:

“Я б сказала, що має бути більше розуміння, тому що є багато картин Ісуса з гетеросексуалами, мільйони, мільярди картин [відомих художників], але це лише одна картина Ісуса, який любить права ЛГБТК+. Одна картина не повинна бути для них такою страшною”.

На виставці представлено кілька робіт, що спонукають до роздумів, серед яких одна картина, на якій зображено солдата з ногою на жіночому плечі, який виштовхує човен у море.

Малін Бйорк, депутат Європарламенту від Шведської лівої партії, заявила про негативну реакцію: “Це підтверджує праві націоналістичні та консервативні погляди, коли мова йде про християнство та ЛГБТІ.

“Ми будемо захищати наших ЛГБТІ-братів і сестер”.

Виставка триватиме до кінця цього тижня і доступна лише для тих, хто працює в парламенті або має спеціальну акредитацію на відвідування.

Ольсон часто зображує ЛГБТК+ людей у своїх фотографіях. У 2019 році Шведська церква вирішила прибрати її вівтарну роботу “Рай”, що включає ЛГБТК+, після того, як зрозуміла, що деякі зображення можуть бути інтерпретовані як анти-транс.

Тоді церкву критикували за картину, на якій зображена трансґендерна жінка на дереві зі змією, що асоціюється з сатаною в Біблії.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією