Канада виділить $100 мільйонів на підтримку ЛГБТ-спільноти у країні

У неділю федеральний уряд оприлюднив історичний план підтримки 2SLGBT спільнот по всій країні, розрахований на п’ять років і оцінюваний у 100 мільйонів доларів.

Прем’єр-міністр Джастін Трюдо представив стратегію, названу “першим у Канаді федеральним планом дій з підтримки 2SLGBTQI+”, на прес-конференції в неділю перед прайд-парадом в Оттаві, яка вперше пройшла після дворічної перерви у зв’язку з COVID-19.

Трюдо зазначив, що план є першою подібною федеральною ініціативою, і сказав, що він демонструє відданість уряду боротьбі з дискримінацією.

Трюдо сказав, що 75% фінансування буде направлено до громадських організацій, які займаються питаннями різноманіття та інтеграції, тому що “саме там відбувається справжня підтримка”.

Більше $5 млн. із цих коштів підуть на проведення кампанії з підвищення обізнаності громадськості, а $7,7 млн. виділено на збір даних та політичні дослідження під керівництвом спільноти для підтримки федеральних дій із проблем 2SLGBT.

Дані Статистичного управління Канади свідчать про різке зростання числа злочинів на ґрунті ненависті до представників спільнот 2SLGBT.

Трюдо заявив, що уряд розгляне питання про “подальший захист і підтримку” людей, які пережили конверсійну терапію, яку він назвав “жорстокою та небезпечною практикою” і яку було криміналізовано в Канаді на початку цього року.

Федеральний уряд стикається з закликами посилити заборону, щоб поширити його на практики, спрямовані на зміну сексуальної орієнтації або гендерної ідентичності людини, які пропонуються онлайн з-за кордону, включаючи США.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією