Канада стала найбезпечнішою країною для ЛГБТ+ спільноти: рейтинг

Журналісти Лірік і Ашер Фергюссон ведуть сайт про подорожі, де робиться наголос на безпеку. На початку березня вони опублікували звіт під назвою “203 найгірші (і найбезпечніші) країни для ЛГБТ+ мандрівників у 2023 році”.

Журналісти ретельно вивчили права людей ЛГБТ+ спільноти в кожній країні, щоб створити “Індекс безпеки подорожей для ЛГБТ+ спільноти”, який допоможе мандрівникам знайти найбезпечніші країни у світі.

Список найбезпечніших країн складено на основі 10 чинників, включно із захистом від дискримінації, криміналізацією насильства і незаконністю одностатевих стосунків.

Канада посідає перше місце у списку 2023 року як найбезпечніша ЛГБТ+ країна у світі вже третій рік поспіль.

У таких містах, як Торонто, Ванкувер і Монреаль, існують одни з найбільших ЛГБТ+ спільнот, і вони входять до рейтингу найбільш доброзичливих для представників цієї спільноти міст Канади.

Серед чинників, що вплинули на те, що Канада посіла перше місце в рейтингу, – захист представників ЛГБТ+ на робочих місцях, визнання усиновлення і закони про правову ідентичність трансгендерів.

Високий рейтинг підкреслює прагнення Канади створити інклюзивне суспільство для всіх людей, незалежно від сексуальної орієнтації або гендерної ідентичності. Це особливо важливо для новоприбулих до Канади, які можуть приїхати з країн, де права ЛГБТ+ не захищені, і які можуть шукати безпечне та гостинне середовище.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією