Каліфорнія стала другим штатом США, який оголосив НС у зв’язку з віспою мавп

Губернатор Каліфорнії Гевін Ньюсом запровадив режим надзвичайної ситуації через поширення віспи мавп. Рішення спрямовано на посилення боротьби з інфекцією.

Гевін Ньюсом запровадив режим НС, щоб підтримати зусилля щодо вакцинації груп ризику та лікування хворих, написав він у своєму мікроблозі, цитує його “DW”. Тим самим Каліфорнія стала другим штатом США за останній тиждень, який вирішив запровадити режим НС через віспу мавп.

За словами губернатора, оголошення надзвичайної ситуації допоможе координувати загальнодержавні заходи, спрямовані проти поширення захворювання, розробляти більше вакцин та вести роз’яснювальну роботу щодо лікування та вакцинації, а також зниження ризику заразитися. Крім того, Ньюсом у своїй заяві виступив на підтримку ЛГБТ-спільноти “у боротьбі проти стигматизації”.

Заява губернатора Каліфорнії, що є найбільшим за чисельністю населення штатом США, послідувала за аналогічним рішенням штату Нью-Йорк від 30 липня, а також влади Сан-Франциско від 28 липня. Каліфорнія вже отримала понад 61 000 доз вакцини та зробила щеплення понад 25 000 осіб.

США є країною з найбільшою кількістю зареєстрованих випадків захворювання на віспу мавп. 23 липня Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) оголосила спалах віспи мавп глобальною надзвичайною ситуацією у сфері охорони здоров’я. До того моменту було відомо про більш ніж 16 тисяч випадків у 75 країнах. Більшість заражень було виявлено в Європі та Америці.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією