Фільм «Бетгерл» не вийде у прокат

Коли з’явились новини про те, що «Batgirl», перший бойовик DC з відкритим транс-персонажем, було скасовано, багато фанатів відчули порожнечу в собі.


Для фільму Бетгерл громадське хвилювання після того, як філіппінська транс-дівчина Айворі Акіно отримала роль Алісії Йео, була відчутною. Вона мала зніматися разом з американо-домініканською актрисою Леслі Грейс у ролі Барбри Гордон.

Фільм створив би важливий прецедент у світі супергероїв. Показав, що транс-герої можуть грати значні ролі, що виходять за межі їх стереотипно представлених суспільством особистостей.

Точніше прецедент міг бути, якщо фільм не скасували б буквально після закінчення зйомок.

Лише минулого тижня культове квір-шоу Amazon Prime The Wilds було, як ви вже здогадалися, скасовано. До цього був серіал DC «Бетвумен», у якому головну роль грала квір жінка Рубі Роуз. До цього був шалено популярний серіал Netflix «Джулі та фантоми». Всі вони були скасовані через незрозумілі причини або тому, що провалилися в прокаті.

При цьому на створення фільму “Бетгерл” компанія WB витратила понад 95 мільйонів доларів. А за фактом усі витрачені ресурси знімальної команди, акторів та спонсорів фільму були витрачені даремно. Залишається тільки здогадуватися, які є справжні причини скасування виходу картини на великі екрани.

Настав час для індустрії зробити крок уперед, поставити людей вище за прибуток і повернути довіру спільноти ЛГБТ+. Поки що ситуація рівно протилежна, компанії-гіганти часто маніпулюють темою квір-спільноти, намагаючись залучити більше прибутку та підвищити лояльність аудиторії. Насправді такими вчинками лише псують собі репутацію.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією