Ізраїльський солдат-гей вивісив ЛГБТ-прапор “В ім’я любові” в Газі

Ізраїльський солдат-гей розгорнув ЛГБТ-прапор у Газі, з написом: “В ім’я любові”.

31-річний Йоав Ацмоні, солдат ЦАХАЛу, який був призваний на війну після різанини 7 жовтня, гордо позував з кольоровим прапором під час своєї служби в Газі.

Його відважний вчинок став викликом глибоко антигейським законам і нав’язаній риториці на цій території, розповів він в інтерв’ю The New York Post.

Фотографія почала поширюватися в соціальних мережах на вихідних, а сьогодні була перепощена офіційним акаунтом Держави Ізраїль під заголовком:

“Перший в історії прапор гордості, піднятий в Газі”.

Минулого місяця Ацмоні розповів про свої плани підняти прапор гордості на своєму армійському танку для участі в боротьбі проти ХАМАСу, незважаючи на те, що це зробило його ще більшою мішенню для атак з боку бойовиків.

У той час він сказав виданню Insider, що перемога ХАМАСу може відкинути прогрес Ізраїлю у сфері прав ЛГБТК+ на кілька десятиліть назад. “Я не дозволю їм повернути мене назад у шафу“, – сказав він.

Зараз він досяг успіху в своїй місії після того, як два тижні тому підняв прапор в Аль-Ататрі, північній частині Сектору Газа.

Ацмоні був призваний на службу в Армію оборони Ізраїлю після терористичної атаки ХАМАС 7 жовтня, в результаті якої загинуло близько 1200 осіб, а 240 були взяті в заручники.

З тих пір Ізраїль помстився ХАМАСу, розпочавши військову кампанію, в результаті якої в Газі загинули тисячі людей.

Деякі антиізраїльські протестувальники, які називають себе “Гомосексуали за Палестину”, були висміяні в Інтернеті, враховуючи утиски, з якими стикаються ЛГБТК в Газі.

Всім антиізраїльським ЛГБТК-активістам ЦАХАЛ передає привіт з Гази!” написав у Твіттері ізраїльський активіст Йосеф Хаддад.

ЛГБТК-палестинці, які живуть під владою ХАМАСу, зазнають “жорстоких переслідувань та остракізму”, йдеться у доповіді UN Watch за 2022 рік.

Чоловікам також заборонено одностатеві стосунки, що карається тюремним ув’язненням до 10 років, згідно з даними Human Dignity Trust.

Ці закони беруть свій початок ще з Указу про Кримінальний кодекс Британського мандату 1936 року і діють у Газі й досі.

Тим часом Ізраїль – єдина країна на Близькому Сході, яка визнає одностатеві шлюби.

Це правило набуло чинності у 2006 році і дозволило усиновлення дітей через сурогатне материнство у 2020 році.

Як наслідок, сотні геїв і бісексуалів з Палестини роками тікають до Ізраїлю, рятуючись від переслідувань.

Один з таких біженців, Ахмад Абу Мархіа, 25-річний палестинець-гей, жив під притулком в Ізраїлі, коли у 2022 році був викрадений і обезголовлений у місті Хеврон на Західному березі річки Йордан. Його вбивці виклали відеозапис вбивства в соціальні мережі.

У 2016 році ХАМАС стратив одного зі своїх старших членів, Махмуда Іштіві, як повідомляється, за те, що він переспав з чоловіком.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією