Ізраїльські медики підтримують право одностатевих пар на усиновлення

Ізраїльська медична асоціація випускає документ із викладом позиції на підтримку прав одностатевих пар на всиновлення, оскільки БАГАЦ обговорював петицію про скасування дискримінації в рамках закону про усиновлення.

Організація ґрунтує свої аргументи на переважній кількості академічних і клінічних досліджень, які свідчать, що поміщення дитини в люблячий і підтримуючий дім, незалежно від сексуальної орієнтації батьків, відповідає найкращим інтересам дитини.

Нинішня ізраїльська політика дозволяє всиновлювати дітей тільки одностатевим парам, для яких неможливо знайти гетеросексуальних подружніх пар. Крім того, одностатеві пари змушені довше чекати, щоб всиновити, і повинні за законом всиновлювати як окремі особи, а не як пара.

Клопотання до суду було подано в липні 2017 року Асоціацією ізраїльських батьків-геїв спільно з Ізраїльським центром релігійної дії руху за реформи.

Після обговорення держава пообіцяла внести поправки в закон. Шість років потому Кнесет досі не вжив жодних законодавчих дій щодо усунення дискримінації, і суд може ухвалити рішення про втручання і зайняти більш інтерпретаційну позицію.

За даними IMA, дослідження усиновлення ЛГБТК проводять уже 40 років, і всі провідні американські організації, які опікуються фізичним і психічним здоров’ям дітей і підлітків, від початку 2000-х років посіли позицію на користь усиновлення одностатевими парами.

IMA заявляє, що “як професіонали ми закликаємо Міністерство юстиції та Міністерство соціального забезпечення прийняти думку більшості професіоналів в Ізраїлі та в усьому світі про те, що представники ЛГБТК мають право всиновлювати дітей, як і гетеросексуали”.

“Дискримінація за ознакою сексуальної орієнтації в цьому питанні має припинитися”, – йдеться в заяві.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією