Італійського генерала, який назвав геїв “ненормальними”, позбавили військових звань

Італійському генералу Роберто Ванначчі загрожує дисциплінарне покарання за гомофобні, жінконенависницькі та расистські висловлювання у своїй нещодавно опублікованій книзі.

У книзі “Світ догори дном” він написав:

“Дорогі гомосексуали, ви не нормальні, змиріться з цим. Нормальність – це гетеросексуальність. Якщо ж вам все здається нормальним, то в цьому винні підступи міжнародного гей-лобі, яке заборонило терміни, які ще кілька років тому були в наших словниках”.

Він також порівняв усиновлення геями з “канібалізмом“.

Ванначчі очолював десантну бригаду італійської армії і Військово-географічний інститут у Флоренції, перш ніж був офіційно звільнений з обох посад у п’ятницю (18 серпня).

Однак він заперечує, що його звільнили, заявивши: “Я не знаю про дисциплінарне стягнення, оскільки не отримав жодного повідомлення. Мене не відсторонили і не звільнили, але мене замінили. Зараз Військово-географічним інститутом керує інша людина“.

Коли “Світ догори дном” вперше потрапив на перші шпальти національної преси, італійська армія відмежувалася від книги, заявивши, що не переглядала її текст перед публікацією. Лівоцентристські опозиційні політики закликали звільнити Ванначчі, повідомляє Reuters.

“Це серйозно і тривожно, (коли) діючий генерал армії публікує політичне есе… просякнуте антидемократичними, расистськими, гомофобськими і жінконенависницькими висловлюваннями”, – сказав Алессандро Зан, лівий політик і ЛГБТК+ активіст.

Міністр оборони Гвідо Кросетто підтвердив, що в четвер (17 серпня) наказав притягнути Ванначчі до дисциплінарної відповідальності за його коментарі не лише про ЛГБТК+ спільноту, але й про екологів, феміністок, євреїв та темношкірих італійців, які, за словами генерала, є “проблемами, що вражають італійське суспільство“.

Кросетто засудив книгу Ванначчі як “безглузду маячню… яка дискредитує армію, міністерство оборони і конституцію”.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією