Ілон Маск назвав слова цисгендер і “цис” образами

Ілон Маск, мільярдер, відомий своєю ексцентричною поведінкою, знову викликав суперечки. Цього разу заявивши, що терміни “цис” і цисгендер вважаються в Твіттері “образливими”.


Це сталося у відповідь користувачеві на ім’я Джеймс Ессес, який дотримується “гендерно-критичних поглядів”. Маск написав у Твіттері про переслідування, з яким він зіткнувся з боку транс*активістів.

Ессес написав. “Учора, після публікації твіту, в якому йшлося, що я відкидаю слово “цис” і не хочу, щоб мене так називали, я отримав безліч повідомлень від транс*активістів. Вони називали мене “циссі”. Вони сказали, що я “цис” – “незалежно від того, подобається мені це чи ні”“.

Маск, який, мабуть, співчуває Ессесу, написав у Твіттері у відповідь.

“Повторюване цілеспрямоване переслідування будь-якого облікового запису призведе до того, що облікові записи, які переслідують, отримають, як мінімум, тимчасове припинення. Слова “цис” або “цисгендер” на цій платформі вважаються образами”.

У компанії є власна політика щодо висловлювань і поведінки, що розпалюють ненависть. Twitter забороняє “націлювати інших на повторювані образи. Або інший контент, який спрямований на приниження або посилення негативних, або шкідливих стереотипів щодо захищеної категорії”.

Твердження Маска про те, що терміни “цис” або “цисгендер” вважаються образами в Твіттері, спричинило нову хвилю дискусій в Інтернеті та поводженні з маргіналізованими спільнотами в соціальних мережах.

Оскільки дебати тривають, ще невідомо, як Twitter відреагує на ці побоювання. І чи переглянтуь вони свою політику, щоб забезпечити більш безпечне та інклюзивне середовище для всіх.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією