Ілон Маск каже, що його трансгендерна донька не бажає проводити з ним час

Як повідомляється, трансгендерна дочка Ілона Маска повністю розірвала з ним стосунки після багаторічних анти-транс*коментарів мільярдера.

Колишня найбагатша людина світу розповіла своєму біографу Волтеру Айзексонові, що її стосунки зі старшою дочкою Дженною досягли критичної точки після того, як вона припинила з нею спілкування.

За словами Айзексон, власник X – раніше Twitter – був “загалом сангвініком”, коли дізнався про транзішен своєї старшої дочки, але її рішення повністю розірвати з ним зв’язок “завдало йому болю”.

Як повідомляє Business Insider, Айзексон сказала, що Маск частково звинувачує в цьому її навчання в приватній школі Crossroads в Лос-Анджелесі, яка, за словами боса Tesla, викладала “повний комунізм”.

Вона вийшла за рамки соціалізму і стала повною комуністкою, вважаючи, що будь-який багатий – це зло“, – сказав своєму біографу Маск, який погрожував подати в суд на групу, що займається боротьбою з ненавистю, за коментарі про зростання мови ворожнечі щодо Х, – сказав він. “Вона не бажає проводити зі мною час“.

Рішення його доньки змінити ім’я потрапило на шпальти світових газет у червні 2022 року після того, як судові документи, що підтверджують зміну імені, були підхоплені новинними виданнями.

Мати Дженни, Джастін Вілсон, у той час написала у Twitter, щоб привітати свою дитину з тим, що вона набралася сміливості і зробила камінґ-аут.

У твіті вона розповіла про розмову між нею та Дженною, в якій її дочка сказала: “У мене було дивне дитинство. Не можу повірити, що я така нормальна на вигляд“.

На що Квілсон відповіла: “Я дуже пишаюся тобою“, її дочка додала, що пишається собою.

Відносини між Маском і його дочкою виявилися напруженими в 2022 році після того, як Financial Times повідомило, що Маск звинуватив їхні стосунки в тому, що видання назвало “передбачуваним захопленням елітних шкіл і університетів неомарксистами”.

“Це справжній комунізм… і загальне відчуття, що якщо ти багатий, то ти – зло”, – сказав він.

Коли його запитали про стосунки з дочкою в жовтні 2022 року, він додав, що все може змінитися, але з “усіма іншими” у нього хороші стосунки.

Неможливо завоювати їх усіх“, – сказав Маск.

Окрім мови ворожнечі, яка стрімко зросла на X під його керівництвом, Маск зробив низку антитранс*зауважень зі свого особистого акаунта, в тому числі повторюючи ультраправі повістки і заявляючи, що “займенники – відстій”.

Після завершення купівлі Twitter у жовтні 2022 року часто хаотичне ухвалення рішень і відновлення суперечливих акаунтів Ілона Маска призвело до масового відтоку рекламодавців з Twitter.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією