Грузинський депутат пропонує заборонити в країні “ЛГБТ-пропаганду”

Депутат від партії “Європейські соціалісти” Фрідон Інджія вимагає заборонити так звану “ЛГБТ-пропаганду” на законодавчому рівні.

Виступаючи на парламентській сесії, Інджия прокоментував акцію, організатором якої став грузинський співак Гія Гачечіладзе (Уцнобі). На мітингу лунали антиєвропейські гасла. Серед присутніх були прихильники правлячої партії “Грузинська мрія” і ті, хто лояльний до політики Росії.

За словами Інджия, на акції було поставлено не одну вимогу, і в цьому списку – заборона “ЛГБТ-пропаганди” на законодавчому рівні. Інджія зазначив, що приєднується до всіх вимог мітингувальників і заявив, що найближчими днями він підготує пакет законів, “в яких відобразиться вимога більшості” грузинського суспільства.

Раніше стало відомо, що прем’єр-міністр Грузії має намір 4 травня виступити з промовою на “антиЛГБТ-конференції” в Угорщині – конференції консервативних політичних дій (CPAC).

Анонс виступу грузинського прем’єра опублікувала будапештська консервативна організація “Центр фундаментальних прав”: “(Іраклій Гарібашвілі) вважає, що Грузія – консервативне суспільство з християнськими цінностями. Гарібашвілі вважає, що активісти і політики зобов’язані поважати волю більшості, а переважна більшість грузинів відкидає пропагандистський, демонстративний тиск ЛГБТК”.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією