Громадські працівники з Алмати пов’язали марші феміністок із “пропагандою ЛГБТ”

“Коли організовується вакуум, він завжди чимось заповнюється. Я дивлюся на організацію “5 тис. джигітів”, я ініціював нову організацію – «Жігіт бол, ер бала». Тобто, якщо не займатися, не працювати, цей вакуум завжди буде заповнюватися, він заповнюється завдяки тому, що ми відкриті. Ми нікуди не дінемося, ви всі знаєте таку течію в музиці, як кей-поп. Зараз на вулиці можна зустріти дуже манірних людей, манірні люди – це один крок. Я, як людина консервативна, вважаю, що все має бути так, як закладено в природі, ми маємо залишати потомство, поки чоловіки ще не навчилися народжувати, тому все має бути як є. Але ми все маємо робити в правовому полі. Перше, організатори будь-яких заходів, мітингів, шоу-проектів, ті, хто дають дозвіл на проведення цього, повинні дуже відповідально ставитися до цього”, – заявив громадський діяч Рада Сеітов на прес-конференції в Національному прес-клубі в Алмати у вівторок.

За його словами, “організатори мають нести кримінальну, адміністративну” відповідальність.

“Цю ситуацію, коли під однією ідеєю просувається інша, я вважаю обманом, грубим порушенням. Добре, що все скінчилося цивілізовано, тут сидять люди, які мають можливість висловитися. Вони закликають не бити, не ламати, не вбивати, а зробити свою заяву, звернутися до виконавчої влади, до депутатів, щоб це було під контролем і це було в правовому полі. Я за те, щоб це було в правовому полі, тому що могло бути різне. Тому моя думка така, що ми повинні працювати і якщо в нас є точка зору, ми повинні не тільки говорити, а й працювати. Найголовніше йде виховання сім’ї. Наводили статистику, що більша частина людей, які йдуть у цей напрямок, – це люди, які отримали в сім’ї. Дуже часто це буває вітчим або ще щось”, – заявив громадський діяч.

Він додав, що давно працює у сфері молодіжної політики і знає, “що це буває”.

“Зараз назвали тільки одну причину – насильство в сім’ї, тому нам потрібно це питання теж розглядати, говорити, що його немає, неправильно, воно є. Але воно не в такому об’ємі, як десь в іншому місці, тому що наша кочівницька ментальність, взяти, наприклад, казахів, ми дуже любимо дітей, будемо ходити в останніх штанях, але все, що в нас є, ми віддамо своїм дітям, у нас правильне виховання. Але життя йде, розвивається, кордони ми відкрили, є інтернет, є права. Навіть мій син жартома говорить про особистий простір, я йому кажу, я тобі шапалах (ляпас – КазТАГ) дам, я тобі покажу простір. Якщо сьогодні це йде в розмовах, завтра перетвориться на норму, це нормально. Усе йде в межах закону, але є різні думки. Я зі своєї роботи бачу, що країна наша, можна сказати, тримається на жінках, у нас скрізь працюють жінки, жодних проблем у нас немає”, – додав спікер.

Також він виступив проти жіночої та молодіжної квоти в парламенті.

“Я проти того, щоб як на цих виборах було – 30% має бути жінок, 20% молоді. Я вважаю, цього не повинно бути. Тобто депутати можуть 100% бути жінки, 100% чоловіки, 100% молодь – це повинно залежати від їхнього рівня підготовки, від їхньої популярності та професіоналізму”, – заявив громадський діяч.

Крім того, він виступив проти кольорової символіки ЛГБТ.

“Риба починає гнити з голови. Я думаю, що це питання треба залишити саме таким чином. Якщо ви пам’ятаєте, тисячоліття міста Алмати, місто тисячі фарб, ніхто не помітив, але це був перший хід, креативним шляхом був впроваджений, і весь Алмати був різнобарвним. Тому вимагати від держорганів, щоб вони стежили. Найголовніше, щоб у нас все було законно і правильно, щоб ми правильно розвивалися”, – підсумував Сеітов.

Нагадаємо, 8 квітня в Астані відбувся жіночий марш і мітинг проти будь-яких форм насильства щодо жінок. 12 квітня боєць змішаних бойових мистецтв (ММА) і депутат мажилісу Ардак Назаров зажадав ухвалити закон про заборону ЛГБТ-пропаганди в Казахстані. Як заявив мажилісмен, мітинг, що відбувся в Астані, закінчився “пропагандою гомосексуалізму”.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією